• Men's Health
  • Promocje
  • ZEW for men wystawiło na aukcję charytatywną rękawice z autografem mistrza UFC Jana Błachowicza

ZEW for men wystawiło na aukcję charytatywną rękawice z autografem mistrza UFC Jana Błachowicza

Jeszcze tylko do 2 maja potrwa aukcja charytatywna, na którą polska marka kosmetyków ZEW for men wystawiła unikalny gadżet dla każdego fana MMA i polskiego sportu – rękawice MANTO z autografem Jana Błachowicza, mistrza wagi półciężkiej UFC, który znalazł się w gronie najlepszych sportowców 2020 roku w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

ZEW for MEN ZEW for MEN

W marcu tego roku „Cieszyński Książę” wygrał walkę o obronę tytułu na gali największej światowej organizacji UFC 259 z czempionem wagi średniej, Israelem Adesanyą. Licytowany model rękawic do MMA Pro 3.0 został wyprodukowany przez MANTO – producenta odzieży treningowej dla zawodników amatorskich i profesjonalnych sportów walki m.in. Brazylijskiego Jiu-Jitsu, MMA, Muay Thai oraz zapasów.

Do rękawic dołączona zostaje również kartka z autografem sportowca. Całość licytowanej kwoty zostanie przekazana na Fundację Viva! – międzynarodowy ruch na rzecz zwierząt. Celem Fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna w zakresie opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym, wspierania działań w zakresie ochrony środowiska i informowania o problemie wyżywienia ludzkości, a także promocji zdrowia – propagowania i upowszechniania zdrowego stylu życia i żywienia.

Weź udział w aukcji: https://allegro.pl/oferta/rekawice-z-autografem-mistrza-ufc-jana-blachowicza-10639393162

Zobacz również: