[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Wysoka jakość dźwięku od Bose

Kto jak kto, ale Bose zna się na swoim fachu. Poniższy sprzęt powinien zadowolić nawet bardziej wymagających słuchaczy.

 

Głośnik Bose SoundLink Revolve+

Bose SoundLink Revolve+ został opracowany z myślą o głębokim dźwięku emitowanym we wszystkich kierunkach, dzięki temu zapewnia akie same wrażenia wszystkim słuchającym. Odporna na zachlapania i wstrząsoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve+ pozwala bez obawy korzystać z niego w trudniejszych warunkach.Głośnik jest również wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce. Na uwagę zasługuje także harmonijny wygląd, który został uzyskany poprzez zastosowanie aluminiowej obudowy nie zawierającej łączeń. Czas pracy akumulatora to 16 godzin.

Cena: 1 299 zł

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Wyposażone są w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy pochodzące z otoczenia. Dostępnych jest 11 poziomów regulacji funkcji redukcji hałasu w zależności od sytuacji.Słuchawki oferują jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie oraz komfort noszenia dzięki zastosowaniu lekkiego, opływowego pałąka ze stali nierdzewnej z miękkimi, odpowiednio ustawionymi muszlami. W nagłych przypadkach można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięciu przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się idealnie przy zamawianiu kawy lub podczas rozmowy ze współpracownikiem.

Cena: 1 799 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij