REKLAMA

Wysoka jakość dźwięku od Bose

Kto jak kto, ale Bose zna się na swoim fachu. Poniższy sprzęt powinien zadowolić nawet bardziej wymagających słuchaczy.

Materiał prasowy
 

Głośnik Bose SoundLink Revolve+

Bose SoundLink Revolve+ został opracowany z myślą o głębokim dźwięku emitowanym we wszystkich kierunkach, dzięki temu zapewnia akie same wrażenia wszystkim słuchającym. Odporna na zachlapania i wstrząsoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve+ pozwala bez obawy korzystać z niego w trudniejszych warunkach.

Materiał prasowy


Głośnik jest również wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce. Na uwagę zasługuje także harmonijny wygląd, który został uzyskany poprzez zastosowanie aluminiowej obudowy nie zawierającej łączeń. Czas pracy akumulatora to 16 godzin.

Cena: 1 299 zł

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Wyposażone są w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy pochodzące z otoczenia. Dostępnych jest 11 poziomów regulacji funkcji redukcji hałasu w zależności od sytuacji.

Materiał prasowy


Słuchawki oferują jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie oraz komfort noszenia dzięki zastosowaniu lekkiego, opływowego pałąka ze stali nierdzewnej z miękkimi, odpowiednio ustawionymi muszlami. W nagłych przypadkach można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięciu przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się idealnie przy zamawianiu kawy lub podczas rozmowy ze współpracownikiem.

Cena: 1 799 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA