Wyślij zdjęcie dziewczyny, wygraj aparat Lumix GF6!

Nowy aparat Lumix GF6, zaproszenie na warsztaty fotograficzne i sesja zdjęciowa dla Twojej dziewczyny z Tobą w roli fotografa - jeden z 3 takich fantastycznych zestawów nagród możesz wygrać w konkursie firmy Panasonic i magazynu Men's Health.

Panasonic LUmix GF6 Panasonic

Wystarczy jedno zdjęcie, abyś stał się właścicielem najnowszego aparatu cyfrowego Panasonic Lumix GF6, podniósł swoje umiejętności na warsztatach fotograficznych i z fachową pomocą znanej fotografki Anny Powierży przeprowadził sesję zdjęciową swojej dziewczyny.

REKLAMA

Co można wygrać?

W 3 ufundowanych przez firmę Panasonic zestawach znalazły się:

  • cyfrowy aparat fotograficzny Lumix GF6 z 16-megapikselową matrycą Live MOS Sensor, technologią Venus Engine, trybem kontroli kreatywnej z 19 filtrami i możliwości zapisu filmów w jakości Full HD, a także dotykowym ekranem o największej rozdzielczości w swojej klasie i łączem Wi-Fi z technologią NFC i funkcją Instant Transfer dla natychmiastowego przesyłania zdjęć do smartfona lub tabletu. Te wszystkie cechy czynią z niego doskonałe narzędzie dla osób poważnie myślących o fotografii, które możesz kupić w salonach RTV EURO AGD i na www.euro.com.pl w cenie 2299 zł;
  • warsztaty fotograficzne, na których zgłębisz tajniki robienia zdjęć, udoskonalisz swoje umiejętności i poznasz kilka sekretów zawodowców, dzięki którym portrety Twoich bliskich staną się wyjątkowe i niecodzienne;
  • możliwośc przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której Twoja dziewczyna będzie modelką, a Ty - fotografem. Twoją partnerkę do zdjęć przygotują fryzjerka i stylistka, a Tobie fachową pomocą będzie służyć znana fotografka Anna Powierża, która prowadzi własne studio Verre w Warszawie, zawodowo zajmując się fotografią komercyjną i artystyczną.

Jakie będzie zadanie konkursowe?

Zadanie jest proste. Wystarczy, że wyślesz nam najlepsze zdjęcie swojej dziewczyny, jakie kiedykolwiek samodzielnie zrobiłeś. Spośród nadesłanych prac jurorzy konkursu dokonają wyboru trzech, ich zdaniem, najlepszych fotografii, których autorzy staną się właścicielami ufundowanych przez firmę Panasonic zestawów nagród.

Aby zawalczyć o nagrody, wypełnij formularz konkursowy już teraz!

MH

REKLAMA