[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Wyślij zdjęcie dziewczyny, wygraj aparat Lumix GF6!

Nowy aparat Lumix GF6, zaproszenie na warsztaty fotograficzne i sesja zdjęciowa dla Twojej dziewczyny z Tobą w roli fotografa - jeden z 3 takich fantastycznych zestawów nagród możesz wygrać w konkursie firmy Panasonic i magazynu Men's Health.

Panasonic LUmix GF6
Wystarczy jedno zdjęcie, abyś stał się właścicielem najnowszego aparatu cyfrowego Panasonic Lumix GF6, podniósł swoje umiejętności na warsztatach fotograficznych i z fachową pomocą znanej fotografki Anny Powierży przeprowadził sesję zdjęciową swojej dziewczyny.

Co można wygrać?

REKLAMA

W 3 ufundowanych przez firmę Panasonic zestawach znalazły się:

  • cyfrowy aparat fotograficzny Lumix GF6 z 16-megapikselową matrycą Live MOS Sensor, technologią Venus Engine, trybem kontroli kreatywnej z 19 filtrami i możliwości zapisu filmów w jakości Full HD, a także dotykowym ekranem o największej rozdzielczości w swojej klasie i łączem Wi-Fi z technologią NFC i funkcją Instant Transfer dla natychmiastowego przesyłania zdjęć do smartfona lub tabletu. Te wszystkie cechy czynią z niego doskonałe narzędzie dla osób poważnie myślących o fotografii, które możesz kupić w salonach RTV EURO AGD i na www.euro.com.pl w cenie 2299 zł;
  • warsztaty fotograficzne, na których zgłębisz tajniki robienia zdjęć, udoskonalisz swoje umiejętności i poznasz kilka sekretów zawodowców, dzięki którym portrety Twoich bliskich staną się wyjątkowe i niecodzienne;
  • możliwośc przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której Twoja dziewczyna będzie modelką, a Ty - fotografem. Twoją partnerkę do zdjęć przygotują fryzjerka i stylistka, a Tobie fachową pomocą będzie służyć znana fotografka Anna Powierża, która prowadzi własne studio Verre w Warszawie, zawodowo zajmując się fotografią komercyjną i artystyczną.

Jakie będzie zadanie konkursowe?

Zadanie jest proste. Wystarczy, że wyślesz nam najlepsze zdjęcie swojej dziewczyny, jakie kiedykolwiek samodzielnie zrobiłeś. Spośród nadesłanych prac jurorzy konkursu dokonają wyboru trzech, ich zdaniem, najlepszych fotografii, których autorzy staną się właścicielami ufundowanych przez firmę Panasonic zestawów nagród.

Aby zawalczyć o nagrody, wypełnij formularz konkursowy już teraz!

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij