Wyniki konkursu Eyen

Brałeś udział w konkursie zorganizowanym wspólnie z marką Eyen i ciekawi Cię, czy znalazłeś się w gronie laureatów? Poniżej znajdziesz wyniki.  

Eyen Eyen

I. miejsce – trenażer EYEN Fluid Sport

ZWYCIĘZCA: KACPER SACHARCZUK

EYEN Fluid Sport to zaawansowany trenażer z oporem olejowym. Jak działa? Wirnik, napędzany siłą mięśni rowerzysty, umieszczony jest w gęstej cieczy. Największą zaletą tego rozwiązania jest wierność oddawania jazdy. Korzystając z tego trenażera czujemy, jakbyśmy jechali po asfalcie. W porównaniu do modeli magnetycznych, EYEN Fluid Sport jest cichym urządzeniem.

Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z opon, dedykowanych do trenażerów. Obniży to dodatkowo hałas, który jest czymś normalnym podczas treningu. Ponadto zwykła opona zużywa rolkę od trenażera. Zaletą urządzenia jest także prostota obsługi. Nie ma tu potrzeby kalibracji czujnika mocy, jak na przykład w modelach interaktywnych.

Wystarczy wpiąć rower w ramę i można jechać. Produkt nie jest kompatybilny z rowerami o osiach 142x12 oraz 148x12 (boost).

II. miejsce – trenażer EYEN Magnetic Sport 

ZWYCIĘZCA: SYLWIA GONTARZ

Trenażer EYEN Magnetic Sport wyróżnia się prostą konstrukcją. To urządzenie, które pomoże Ci przetrwać zimę. Wystarczy wpiąć rower w ramę, założyć manetkę na kierownicy, ustawić opór i… zacząć pedałować. Za stawianie oporu odpowiada układ magnetyczny. Za pomocą manetki, umieszczonej na kierownicy, możemy go zwiększać lub zmniejszać.

Moc uzależniona jest także od prędkości. Dla przykładu przy prędkości 60 km/h i ustawieniu manetki na "1" opór wynosi 400 W. Następnie wzrasta on w zależności od położenia dźwigni. Na "2" można jechać maksymalnie z mocą 440 W, na "3" - do 550 W, "4" - 650 W, "5" - 700 W i "6" - 730 W.

Trenażer jest kompatybilny z kołami o średnicy do 29 cali. Zaleca się stosować specjalną oponę do trenażerów, ponieważ standardowa zużywa rolkę aod urządzenia.

Produkt nie jest kompatybilny z rowerami o osiach 142x12 oraz 148x12 (boost).

III. miejsce – Narzędziownik EYEN Hexy S13 oraz lampka tylna EYEN Area 250 

ZWYCIĘZCA: ROBERT SEMENIUK

Narzędziownik Hexy S13

Osoby, które często jeżdżą na rowerze wiedzą, że w niespodziewanym momencie może przytrafić im się awaria. Czasem, aby kontynuować jazdę, wystarczy tylko dokręcić jedną ze śrubek lub przeczyścić niektóre komponenty. Nie stanowi to problemu, jeżeli mamy przy sobie odpowiednie narzędzia. W przeciwnym wypadku może czekać nas prowadzenie jednośladu.

Eyen Hexy S13 to praktyczny przyrząd wyposażony w najważniejsze narzędzia służące do podstawowych działań przy naprawie roweru. Korpus wykonano z solidnej stali, dzięki czemu akcesorium jest wytrzymałe i wykazuje dużą odporność na uszkodzenia.

Dzięki niemu szybko zreperujesz małą usterkę i ruszysz w dalszą trasę.

  • Do dyspozycji użytkownika jest aż 13 różnych przyrządów:
  • Klucze imbusowe w rozmiarach 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 oraz 8 mm
  • Klucz Torx T25 Śrubokręt krzyżakowy PH2
  • Śrubokręt płaski F5

Lampka Area 250

Lampka rowerowa tylna Eyen Area 250 świeci niezwykle mocno – 250 lumenów oznacza znakomitą widoczność kolarza, nawet na całkowicie ciemnych drogach. Oprócz tego oświetlenie spełnia jeszcze jedną ważną funkcję.

Dwa laserowe wskaźniki wyznaczają na drodze strefę bezpieczeństwa rowerzysty, dzięki czemu uczestnicy ruchu, którzy chcą wyprzedzić kolarza, widzą jaką odległość zachować. Lampkę charakteryzuje aż 6 trybów pracy – najbardziej ekonomiczny o nazwie Flash pozwala nawet na 18 godzin świecenia.

Urządzenie zapamiętuje ostatnio wybraną opcję i przywraca ją po ponownym włączeniu oświetlenia. Bateria jest ładowana poprzez kabel USB, który zawarto w zestawie. Przy bardzo niskim stanie akumulatora lampka automatycznie przechodzi w tryb Ultra Low, który pozwala wydłużyć czas działania oświetlenia. Dodatkowo podczas ładowania wyświetla się stan napełnienia baterii.

Lampka tylna mocowana jest na sztycy za pomocą elastycznej opaski – nie trzeba używać do tego narzędzi. Obudowa z certyfikatem IPX4 sprawia, że model jest odporny na zachlapania

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.