Wyjątkowy prezent na Walentynki

W marce OMEGA nie zajmujemy się swataniem. Tworzymy zegarki. Jednak w imię romantycznej miłości sięgnęliśmy po odrobinę naszej magii i połączyliśmy dwa modele w idealną parę…

OMEGA fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Globemaster Annual Calendar i De Ville Ladymatic

Oczywiście, żadne Walentynki nie byłyby kompletne bez wykwintnej biżuterii. Dlatego, jeśli jeszcze nie jesteś po uszy zakochany, czytaj dalej… a z pewnością będziesz.

Globemaster OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar 41 mm

Zamknięty w kopercie ze stali szlachetnej zwieńczonej wytrzymałym pierścieniem lunety z węgliku wolframu zegarek Globemaster Annual Calendar to chyba najtwardszy model, który kiedykolwiek był inspiracją dla chwil pełnych czułości.

Opalizująco srebrzysta tarcza typu „Pie Pan” przypomina pierwszy model Constellation z 1952 roku. Każde załamanie jej kształtu odpowiada jednemu z miesięcy roku wspierając funkcję rocznego kalendarza mechanizmu zegarka.

Na tarczy umieszczono niebieską gwiazdkę Constellation i logo OMEGA. Niebieski kolor mają także trójwymiarowe wskazówki i indeksy wzbogacone substancją Super-LumiNova.

Na deklu zegarka wykonanym z odpornego na zarysowania szafirowego szkła osadzono medalion przestawiający Centralne Obserwatorium. Idealnym dopełnieniem wzornictwa modelu jest pasek z brązowej skóry.

Jeśli uważasz, że to atrakcyjny model na zewnątrz, to poczekaj aż dowiesz się, co jest w środku. Jego serce stanowi kaliber OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar 8922 -kwintesencja rewolucyjnej, odpornej na działania pól magnetycznych technologii zegarmistrzowskiej OMEGA!

De Ville Ladymatic OMEGA Co-Axial 34 mm

Jeśli istnieje wieczna miłość, to z pewnością zalicza się do niej głębokie i trwałe uczucie, jakim panie darzą w największym stopniu kobiecą kolekcję modeli OMEGA.

Gdy linia Ladymatic pojawiła się na rynku w 1955 roku, jej modele od razu stały się punktem odniesienia w kobiecej modzie. Sześć dekad później, zegarki nie straciły nic ze swojego urzekającego stylu i gracji.

W tym modelu szlachetna stal posłużyła, jako materiał do stworzenia 34 mm koperty i bransolety. Polerowane wskazówki w kształcie alfa wykonano z białego złota, podobnie jak 11 indeksów wykładanych brylantami.

Atrakcyjna tarcza z białej masy perłowej znakomicie podkreśla kobiecy charakter zegarka. Upływające dni pomaga śledzić okienko datownika na godzinie 3, a w środku koperty pracuje niezawodny kaliber OMEGA Co-Axial 8520.

Pierścionek Ladymatic z 18-karatowego białego złota

Pełny gracji, zmysłowy i wygodny. Ten ponadczasowy okaz wykwintnej biżuterii będzie zachwycał jeszcze długo po tym, gdy czekoladki w pudełku się skończą, a płatki róż opadną.

Uwodzicielski, falisty wzór pierścionka Ladymatic z 18-karatowego białego złota ozdobionego 44 brylantami to elegancka reinterpretacja designu koperty i silne nawiązanie do linii zegarków o tej samej nazwie.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA