Wygraj zegarek Festina z okazji 100. edycji TdF!

Taki jubileusz nie zdarza się często! W tym roku najlepsi kolarze świata już po raz setny pojadą w Tour de France. By uczcić to wydarzenie, Festina, odpowiedzialna za oficjalny pomiar czasu podczas wyścigu, stworzyła nową kolekcję zegarków i wspólnie z MH zaprasza do konkursu z super nagrodami!

Festina
fot. Festina

Zainspirowana najbardziej prestiżowym wyścigiem w świecie kolarstwa Festina prezentuje nową kolekcję męskich chronografów, zaprojektowanych dla ludzi, którzy wiedzą, że najbardziej ekscytujące zawody to nieustanny wyścig z czasem. Sportowy design tej kolekcji zegarków znajduje odzwierciedlenie w zębatym pierścieniu koperty, wypukłych indeksach i konstrukcji kauczukowego paska lub bransolety przypominającej łańcuch.

Natomiast konstrukcja wskaźników dokładnego stopera przypomina koła zębate szosowego roweru. Koperta o średnicy 44,50 mm jest wykonana z wytrzymałej stali chirurgicznej oraz sportowego szkła z potrójną powłoką antyrefleksyjną.

Kolekcja Chrono Bike obejmuje aż 16 modeli, dostępnych na bransolecie ze stali 316Lj lub na silikonowym pasku, który idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Wiele kolorów tarcz oraz oryginalne paski w letnich kolorach dodają wyjątkowości do zwycięskiej kolekcji.
 

REKLAMA

Festina Chrono Bike 2013Festina
fot. Festina

 
Z okazji 100. edycji Tour de France oraz premiery nowej kolekcji zegarków Festina Chrono Bike zapraszamy Czytelników Men's Health do udziału w konkursie, w którym głównymi nagrodami są aż 3 czasomierze z tej właśnie kolekcji. Oprócz nich na laureatów konkursu czekają roczne prenumeraty Men’s Health, koszulki kolarskie Festina oraz vouchery rabatowe o wartości 300 zł na zakupy w sklepie internetowym www.zegarki.pl.

Konkurs oraz jego regulamin znajdziesz pod adresem 100tdf.festina.pl. Zapraszamy do zabawy!

MH

REKLAMA