[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wygraj zegarek Festina z okazji 100. edycji TdF!

Taki jubileusz nie zdarza się często! W tym roku najlepsi kolarze świata już po raz setny pojadą w Tour de France. By uczcić to wydarzenie, Festina, odpowiedzialna za oficjalny pomiar czasu podczas wyścigu, stworzyła nową kolekcję zegarków i wspólnie z MH zaprasza do konkursu z super nagrodami!

fot. Festina

Zainspirowana najbardziej prestiżowym wyścigiem w świecie kolarstwa Festina prezentuje nową kolekcję męskich chronografów, zaprojektowanych dla ludzi, którzy wiedzą, że najbardziej ekscytujące zawody to nieustanny wyścig z czasem. Sportowy design tej kolekcji zegarków znajduje odzwierciedlenie w zębatym pierścieniu koperty, wypukłych indeksach i konstrukcji kauczukowego paska lub bransolety przypominającej łańcuch.

Natomiast konstrukcja wskaźników dokładnego stopera przypomina koła zębate szosowego roweru. Koperta o średnicy 44,50 mm jest wykonana z wytrzymałej stali chirurgicznej oraz sportowego szkła z potrójną powłoką antyrefleksyjną.

REKLAMA

Kolekcja Chrono Bike obejmuje aż 16 modeli, dostępnych na bransolecie ze stali 316Lj lub na silikonowym pasku, który idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Wiele kolorów tarcz oraz oryginalne paski w letnich kolorach dodają wyjątkowości do zwycięskiej kolekcji.
 

fot. Festina

 
Z okazji 100. edycji Tour de France oraz premiery nowej kolekcji zegarków Festina Chrono Bike zapraszamy Czytelników Men's Health do udziału w konkursie, w którym głównymi nagrodami są aż 3 czasomierze z tej właśnie kolekcji. Oprócz nich na laureatów konkursu czekają roczne prenumeraty Men’s Health, koszulki kolarskie Festina oraz vouchery rabatowe o wartości 300 zł na zakupy w sklepie internetowym www.zegarki.pl.

Konkurs oraz jego regulamin znajdziesz pod adresem 100tdf.festina.pl. Zapraszamy do zabawy!

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij