Wygraj wyjazd na Grand Prix USA od Mobil 1

Spotkanie z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem przy okazji Grand Prix USA na torze w Austin i wizyta w garażu Vodafone McLaren Mercedes - to tylko niektóre z nagród, jakie są do zdobycia w darmowej grze internetowej "Mobil 1 Road to Austin".
Mobil 1
fot. Mobil 1

Gra "Mobil 1 Road to Austin", przygotowana przez Mobil 1 - wiodącą markę syntetycznych olejów silnikowych, stosowanych od 37 lat przez zespoły wyścigowe na całym świecie, to dla fanów wyścigów samochodowych niepowtarzalna szansa na spotkanie z czołowymi kierowcami F1 i obejrzenie z trybun jednego z wyścigów tegorocznej serii Grand Prix. Darmowa gra dostępna na stronie www.mobil1.pl sprawdza umiejętności graczy za kierownicą oraz ich wiedzę o sportach motorowych.

W "Mobil 1 Road to Austin" gracze rywalizują na trasie prowadzącej śladami najsławniejszych zabytków Europy, takich jak Wieża Eiffla, Brama Brandenburska i Krzywa Wieża w Pizie. Gra kończy się w amerykańskim Austin, gdzie 18 listopada tego roku odbędzie się pierwsze od 5 lat Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Zwycięzca gry razem z osobą towarzyszącą spotkają się z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, kierowcami zespołu Vodafone McLaren Mercedes, odwiedzą garaż tego zespołu i zobaczą od kulis, jak wygląda sam wyścig.

Podczas wirtualnego wyścigu "Mobil 1 Road to Austin" zadaniem graczy jest jak najszybsze pokonanie wiodącej przez Europę trasy. Wyścig składa się z 5 etapów, pomiędzy którymi gracz musi udzielić odpowiedzi na pytania wielokrotnego wyboru dotyczące Formuły 1 i Mobil 1. Poprawne odpowiedzi skracają łączny czas uzyskany przez gracza o 15 sekund. Po ukończeniu wyścigu, można mogą podać swoje dane i przesłać wynik lub powtórzyć wyścig, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Uczestnicy wyścigu mogą również zagrać w "Mobil 1 Racing Academy" - grę, na podstawie której powstała "Road to Austin". W tej produkcji ścigać się będą w kilku seriach wyścigowych, m. in. zawodach kartingowych czy serii Midget Car, podążając śladami kariery Lewisa Hamiltona lub Tony'ego Stewarta, kierowcy serii NASCAR.

Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą polecą klasą biznes do Austin w Teksasie, gdzie zostaną zakwaterowani w luksusowych warunkach. Następnie, podczas wyścigowego weekendu na nowym torze Circuit of the Americas dołączą do zespołu Vodafone McLaren Mercedes - odwiedzą garaż zespołu oraz spotkają się z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, a sesję kwalifikacyjną i wyścig obejrzą z luksusowej loży Mobil 1. Otrzymają także kieszonkowe oraz zestaw upominków.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.mobil1.pl.

Konkurs! Wygraj olej Mobil 1!


Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w szybkim konkursie Men's Health i Mobil 1, w którym możesz wygrać jeden z 4 olejów silnikowych Mobil 1 New Life 0W-40 o pojemności 4 litrów. Wystarczy, że odpowiesz na 2 proste pytania, a nagroda może być Twoja!

 

Konkurs został już zakończony

 

MH

Zobacz również:
REKLAMA