Wygraj podwójny bilet na Krzyżaków!

Chcesz w nietypowy sposób uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości? Wybierz się na rock-operę Krzyżacy na podstawie słynnej powieści Henryka Sienkiewicza. Wejściówki na to widowisko możesz wygrać w naszym konkursie!
Krzyżacy to przygotowane z wielkim rozmachem i świetną obsadą rockowe widowisko odwołujące się do najlepszych dzieł gatunku.

"Krzyżacy" - rock opera na podstawie klasycznej powieści Henryka Sienkiewicza o romantycznej miłości Zbyszka z Bogdańca i Danuśki, córki Juranda, ukazanej na tle znaczących polskich wydarzeń historycznych XV wieku. - to z pewnością najbardziej zaskakujące wydarzenie muzyczne ostatniego sezonu kulturalnego. Spektakl, odwołujący się swoją konwencją do klasyki światowej rock-opery i takich musicalowych przebojów, jak "Jesus Christ Superstar" czy "We Will Rock You", został przygotowany z okazji obchodów 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem.

"Krzyżacy" to wypełniona namiętnością, cierpieniem, zdradą i bohaterstwem muzyczna opowieść o jednej z najbardziej znanych historii miłosnych polskiej literatury oraz jednej z najbardziej znaczących bitew w historii naszej ojczyzny. Rock-opera utrzymana jest w mrocznej, czarno-białej rockowej stylistyce (współczesne kostiumy, nowoczesna choreografia, stylizowane materiały wizualne, zespół rockowy na żywo), a do jej realizacji zatrudniono znakomitych polskich aktorów i wokalistów. W rolach głównych występują Artur Gadowski, Maciej Balcar, Paweł Kukiz, Maciej Silski, Olga Szomańska, Joanna Dec, Jacek Lenartowicz, Jan Janga Tomaszewski, Cezary Studniak, Katarzyna Jamróz, Jacek Bończyk i Marcin Kołaczkowski.

 

 

Wyprodukowane z wielkim rozmachem i doskonałą obsadą widowisko to jedna z bardziej oryginalnych propozycji do radosnego świętowania 93. rocznicy odzyskania niepodległości. Jeśli chcesz je obejrzeć, weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są 3 podwójne wejściówki na piątkowe przedstawienie we wrocławskiej hali Orbita. Konkurs przeprowadzimy na profilu Men's Health Polska na Facebooku. Jego zasady są proste:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dodanie profilu Men's Health Polska na Facebooku do swoich ulubionych (kliknięcie przycisku "Lubi to!" na naszym profilu).

2. W czwartek, 10 listopada, około godz. 15.00 na facebookowym profilu MH zamieścimy 3 proste pytania dotyczące powieści i rock-opery "Krzyżacy".

3. Zwycięzcami konkursu będą te trzy osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe (ich odpowiedzi pojawią się jako komentarze do naszego konkursowego wpisu jako pierwsze).

4. Każdy z trzech zwycięzców otrzyma 1 darmową dwuosobową wejściówkę na rock-operę "Krzyżacy" we wrocławskiej hali Orbita w dniu 11 listopada, przy czym jedna osoba może wygrać tylko jedną wejściówkę.

5. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Motor Presse Polska sp. z o.o., pracownicy firm organizujących koncert oraz członkowie ich rodzin.

MH

Zobacz również:
REKLAMA