Wydanie specjalne „MH Jedz jak facet" już w sprzedaży!

Czy to możliwe, aby za fachowe porady dietetyków i kucharzy zapłacić mniej niż 15 zł, a korzystać z ich wiedzy i doświadczenia przez okrągły rok? Owszem, pod warunkiem, że pieniądze te zainwestujesz w numer specjalny „MH Jedz jak facet", który już czeka na Ciebie w salonach prasowych w całej Polsce.

MH Jedz jak facet Lisovskaya Natalia, 2015, shutterstock.com

Już po raz piąty przygotowaliśmy dla Ciebie wydanie specjalne diety faceta. Udowadniamy, że mężczyźni w Polsce są coraz bardziej świadomi tego, co jedzą i chcą dbać o to, co ląduje na ich talerzach. „MH Jedz jak facet” podzieliliśmy na 4 działy – w każdym z nich znajdziesz cenne wskazówki i proste przepisy, których wprowadzenie w życie otwiera drogę do sukcesu w czwartym dziale – w walce o upragnioną sylwetkę.

REKLAMA

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

1. Osiągnij swój cel

Od tego, co jesz, zależą w ogromnej mierze Twoje: samopoczucie, odporność, wygląd, forma czy ogólna kondycja zdrowotna. Warto więc żebyś zyskał wiedzę, jak za pomocą jedzenia możesz wpływać na poszczególne aspekty swojego życia. Czytaj, gotuj, jedz i zdobywaj to, co sobie postanowiłeś.

2. Zostań master chefem

Żegnaj bułko z kiełbasą! Oto ogromna dawka przepisów i patentów od profesjonalistów, dzięki którym przekonasz się, że gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Witaj w świecie facetów, którzy wiedzą czego chcą, i potrafią to ze smakiem realizować.

3. Zrzuć oponkę

Od dłuższego czasu bez efektów walczysz z nadprogramowymi kilogramami? MH przybywa z pomocą. Oto ogromna dawka patentów na to, jak podkręcić metabolizm oraz 7-dniowy plan dietetyczny, dzięki któremu już niedługo z uśmiechem na twarzy zmienisz swoje ubrania na dwa rozmiary mniejsze.

4. Zbuduj swój 6-pak

Dieta to około 80% sukcesu, ale umięśnionej sylwetki bez zbędnego tłuszczu nie zbudujesz tylko w oparciu o zdrowy tryb odżywiania. Oto 2 plany treningowe, dzięki którym już wkrótce wyrzeźbisz sylwetkę oraz zbudujesz mocny i umięśniony brzuch.

Tak, tym razem na pewno się uda. Powodzenia!

Numer specjalny „Men's Health Jedz jak facet" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 29 kwietnia. Cena egzemplarza to 14.99 zł. Uwaga! Wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego „MH Jedz jak facet" »

Zobacz również:
Trening z ciężarami ma przynosić efekty nie tylko wizualne. Oto trening w superseriach, który sprawi, że Twoje mięśnie będą gotowe na każde wyzwanie, w każdych warunkach, na każdym boisku.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA