[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Wydanie specjalne „MH Jedz jak facet" już w sprzedaży!

Czy to możliwe, aby za fachowe porady dietetyków i kucharzy zapłacić mniej niż 15 zł, a korzystać z ich wiedzy i doświadczenia przez okrągły rok? Owszem, pod warunkiem, że pieniądze te zainwestujesz w numer specjalny „MH Jedz jak facet", który już czeka na Ciebie w salonach prasowych w całej Polsce.

MH Jedz jak facet
Już po raz piąty przygotowaliśmy dla Ciebie wydanie specjalne diety faceta. Udowadniamy, że mężczyźni w Polsce są coraz bardziej świadomi tego, co jedzą i chcą dbać o to, co ląduje na ich talerzach. „MH Jedz jak facet” podzieliliśmy na 4 działy – w każdym z nich znajdziesz cenne wskazówki i proste przepisy, których wprowadzenie w życie otwiera drogę do sukcesu w czwartym dziale – w walce o upragnioną sylwetkę.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

1. Osiągnij swój cel

Od tego, co jesz, zależą w ogromnej mierze Twoje: samopoczucie, odporność, wygląd, forma czy ogólna kondycja zdrowotna. Warto więc żebyś zyskał wiedzę, jak za pomocą jedzenia możesz wpływać na poszczególne aspekty swojego życia. Czytaj, gotuj, jedz i zdobywaj to, co sobie postanowiłeś.

2. Zostań master chefem

Żegnaj bułko z kiełbasą! Oto ogromna dawka przepisów i patentów od profesjonalistów, dzięki którym przekonasz się, że gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Witaj w świecie facetów, którzy wiedzą czego chcą, i potrafią to ze smakiem realizować.

REKLAMA

3. Zrzuć oponkę

Od dłuższego czasu bez efektów walczysz z nadprogramowymi kilogramami? MH przybywa z pomocą. Oto ogromna dawka patentów na to, jak podkręcić metabolizm oraz 7-dniowy plan dietetyczny, dzięki któremu już niedługo z uśmiechem na twarzy zmienisz swoje ubrania na dwa rozmiary mniejsze.

4. Zbuduj swój 6-pak

Dieta to około 80% sukcesu, ale umięśnionej sylwetki bez zbędnego tłuszczu nie zbudujesz tylko w oparciu o zdrowy tryb odżywiania. Oto 2 plany treningowe, dzięki którym już wkrótce wyrzeźbisz sylwetkę oraz zbudujesz mocny i umięśniony brzuch.

Tak, tym razem na pewno się uda. Powodzenia!

Numer specjalny „Men's Health Jedz jak facet" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 29 kwietnia. Cena egzemplarza to 14.99 zł. Uwaga! Wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego „MH Jedz jak facet" »

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij