Wydanie specjalne „MH Jedz jak facet" już w sprzedaży!

Czy to możliwe, aby za fachowe porady dietetyków i kucharzy zapłacić mniej niż 15 zł, a korzystać z ich wiedzy i doświadczenia przez okrągły rok? Owszem, pod warunkiem, że pieniądze te zainwestujesz w numer specjalny „MH Jedz jak facet", który już czeka na Ciebie w salonach prasowych w całej Polsce.

MH Jedz jak facet Lisovskaya Natalia, 2015, shutterstock.com

Już po raz piąty przygotowaliśmy dla Ciebie wydanie specjalne diety faceta. Udowadniamy, że mężczyźni w Polsce są coraz bardziej świadomi tego, co jedzą i chcą dbać o to, co ląduje na ich talerzach. „MH Jedz jak facet” podzieliliśmy na 4 działy – w każdym z nich znajdziesz cenne wskazówki i proste przepisy, których wprowadzenie w życie otwiera drogę do sukcesu w czwartym dziale – w walce o upragnioną sylwetkę.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

1. Osiągnij swój cel

Od tego, co jesz, zależą w ogromnej mierze Twoje: samopoczucie, odporność, wygląd, forma czy ogólna kondycja zdrowotna. Warto więc żebyś zyskał wiedzę, jak za pomocą jedzenia możesz wpływać na poszczególne aspekty swojego życia. Czytaj, gotuj, jedz i zdobywaj to, co sobie postanowiłeś.

2. Zostań master chefem

Żegnaj bułko z kiełbasą! Oto ogromna dawka przepisów i patentów od profesjonalistów, dzięki którym przekonasz się, że gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Witaj w świecie facetów, którzy wiedzą czego chcą, i potrafią to ze smakiem realizować.

3. Zrzuć oponkę

Od dłuższego czasu bez efektów walczysz z nadprogramowymi kilogramami? MH przybywa z pomocą. Oto ogromna dawka patentów na to, jak podkręcić metabolizm oraz 7-dniowy plan dietetyczny, dzięki któremu już niedługo z uśmiechem na twarzy zmienisz swoje ubrania na dwa rozmiary mniejsze.

4. Zbuduj swój 6-pak

Dieta to około 80% sukcesu, ale umięśnionej sylwetki bez zbędnego tłuszczu nie zbudujesz tylko w oparciu o zdrowy tryb odżywiania. Oto 2 plany treningowe, dzięki którym już wkrótce wyrzeźbisz sylwetkę oraz zbudujesz mocny i umięśniony brzuch.

Tak, tym razem na pewno się uda. Powodzenia!

Numer specjalny „Men's Health Jedz jak facet" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 29 kwietnia. Cena egzemplarza to 14.99 zł. Uwaga! Wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego „MH Jedz jak facet" »

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA