[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Wybierz kosmetyczny Produkt Roku 2015 i wygraj nagrodę!

Po raz piąty w historii, po raz pierwszy z udziałem naszych Czytelników – rusza kolejny plebiscyt MH Produkt Roku! Wybierz z nami najlepsze męskie kosmetyki na 2015 rok. Głosuj i dziel się swoimi opiniami - na najlepszych jurorów czekają atrakcyjne nagrody! 

Kosmetyczny Produkt Roku 2015 według Men's Health
Czterokrotnie w ostatnich latach przedstawialiśmy na łamach Men’s Health najlepsze w danym roku kosmetyki dla mężczyzn w Polsce. Za każdym razem, gdy spośród niezliczonej liczby dostępnych na rynku produktów wybieraliśmy dla was te, co do których nie mieliśmy wątpliwości, że są warte swojej ceny, przyświecał nam ten sam cel – ułatwić wam podejmowanie decyzji, gdy staniecie przed sklepowymi półkami.

Zobacz wyniki poprzednich naszych plebiscytów:
MH Produkt Roku 2009
MH Produkt Roku 2010
MH Produkt Roku 2012
MH Produkt Roku 2013

REKLAMA

Czytelnicy wchodzą do gry

W tym roku postanowiliśmy jednak zmienić zasady wyłaniania najlepszych kosmetycznych Produktów Roku, zapraszając do udziału w ich wyborze - oprócz naszych ekspertów - również was, Czytelników Men's Health. Jednocześnie zmieniliśmy także przebieg całego plebiscytu. Najpierw do wszystkich dystrybutorów i producentów kosmetyków, urządzeń oraz akcesoriów kosmetycznych dla mężczyzn wysłaliśmy zaproszenie do udziału w naszej akcji. Później spośród nadesłanych przez nich propozycji stworzyliśmy liczącą ponad 170 pozycji listę. Teraz, drodzy Czytelnicy, w trzecim kroku naszego plebiscytu zadanie oceny zaproponowanych produktów oddajemy w wasze ręce.

Wy oceniacie, my nagradzamy!

W formularzu głosowania kandydatów do zaszczytnego miana Produktu Roku 2015 podzieliliśmy na 5 kategorii głównych: Ciało, Twarz, Włosy, Golenie i Zapachy. Wasze zadanie polegać będzie na ocenie wyłącznie tych produktów, których używacie lub używaliście i macie już wyrobione zdanie na ich temat. Każdą ocenę będziecie mogli uzasadnić krótką opinią na temat danego produktu. Uwaga! Najciekawsze opinie nagrodzimy! Na ich autorów czeka aż 40 kosmetycznych zestawów złożonych z uczestniczących w plebiscycie produktów o wartości 400 złotych każdy.

Eksperci także dokonają selekcji

Równolegle z głosowaniem internautów toczyć się będą narady naszego niezależnego panelu ekspertów, złożonego z kosmetologów, dermatologów i przedstawicieli redakcji MH, który dokona własnego wyboru najlepszych Produktów Roku 2015. Wyniki zarówno głosowania Czytelników MH, jak i obrad - z pewnością długich i burzliwych - naszego jury ogłoszone zostaną w styczniowym numerze Men's Health.

Plebiscyt trwać będzie aż do końca listopada. Bezpośredni link do formularza głosowania Czytelników znajdziesz poniżej oraz na stronie głównej naszego serwisu. O głosowaniu będziemy również przypominać na naszych profilach w serwisach społecznościowych: fanpage'u na Facebooku, stronie na Google+ oraz grupie na NK.

Kliknij tutaj, by wziąć udział w plebiscycie Produkt Roku 2015 »

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij