Wybierz kosmetyczny Produkt Roku 2015 i wygraj nagrodę!

Po raz piąty w historii, po raz pierwszy z udziałem naszych Czytelników – rusza kolejny plebiscyt MH Produkt Roku! Wybierz z nami najlepsze męskie kosmetyki na 2015 rok. Głosuj i dziel się swoimi opiniami - na najlepszych jurorów czekają atrakcyjne nagrody! 

Kosmetyczny Produkt Roku 2015 według Men's Health

Czterokrotnie w ostatnich latach przedstawialiśmy na łamach Men’s Health najlepsze w danym roku kosmetyki dla mężczyzn w Polsce. Za każdym razem, gdy spośród niezliczonej liczby dostępnych na rynku produktów wybieraliśmy dla was te, co do których nie mieliśmy wątpliwości, że są warte swojej ceny, przyświecał nam ten sam cel – ułatwić wam podejmowanie decyzji, gdy staniecie przed sklepowymi półkami.

Zobacz wyniki poprzednich naszych plebiscytów:
MH Produkt Roku 2009
MH Produkt Roku 2010
MH Produkt Roku 2012
MH Produkt Roku 2013

Czytelnicy wchodzą do gry

W tym roku postanowiliśmy jednak zmienić zasady wyłaniania najlepszych kosmetycznych Produktów Roku, zapraszając do udziału w ich wyborze - oprócz naszych ekspertów - również was, Czytelników Men's Health. Jednocześnie zmieniliśmy także przebieg całego plebiscytu. Najpierw do wszystkich dystrybutorów i producentów kosmetyków, urządzeń oraz akcesoriów kosmetycznych dla mężczyzn wysłaliśmy zaproszenie do udziału w naszej akcji. Później spośród nadesłanych przez nich propozycji stworzyliśmy liczącą ponad 170 pozycji listę. Teraz, drodzy Czytelnicy, w trzecim kroku naszego plebiscytu zadanie oceny zaproponowanych produktów oddajemy w wasze ręce.

Wy oceniacie, my nagradzamy!

W formularzu głosowania kandydatów do zaszczytnego miana Produktu Roku 2015 podzieliliśmy na 5 kategorii głównych: Ciało, Twarz, Włosy, Golenie i Zapachy. Wasze zadanie polegać będzie na ocenie wyłącznie tych produktów, których używacie lub używaliście i macie już wyrobione zdanie na ich temat. Każdą ocenę będziecie mogli uzasadnić krótką opinią na temat danego produktu. Uwaga! Najciekawsze opinie nagrodzimy! Na ich autorów czeka aż 40 kosmetycznych zestawów złożonych z uczestniczących w plebiscycie produktów o wartości 400 złotych każdy.

Eksperci także dokonają selekcji

Równolegle z głosowaniem internautów toczyć się będą narady naszego niezależnego panelu ekspertów, złożonego z kosmetologów, dermatologów i przedstawicieli redakcji MH, który dokona własnego wyboru najlepszych Produktów Roku 2015. Wyniki zarówno głosowania Czytelników MH, jak i obrad - z pewnością długich i burzliwych - naszego jury ogłoszone zostaną w styczniowym numerze Men's Health.

Plebiscyt trwać będzie aż do końca listopada. Bezpośredni link do formularza głosowania Czytelników znajdziesz poniżej oraz na stronie głównej naszego serwisu. O głosowaniu będziemy również przypominać na naszych profilach w serwisach społecznościowych: fanpage'u na Facebooku, stronie na Google+ oraz grupie na NK.

Kliknij tutaj, by wziąć udział w plebiscycie Produkt Roku 2015 »

MH

Zobacz również:
REKLAMA