[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Promocje

  • "Wściekłość": jak wiele rzeczy może się zawalić w trakcie godzinnej przebieżki?

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

"Wściekłość": jak wiele rzeczy może się zawalić w trakcie godzinnej przebieżki?

"Wściekłość" wytrąca z równowagi, ale też stawia wiele ważnych pytań.

Wściekłość fot. Materiały prasowe
Nakręcony przez braci Michała i Wojciecha Węgrzynów film „Wściekłość” opowiada historię Adama, młodego prezentera telewizyjnego. Wieczór spędza bawiąc się w salonie z dwójką dzieci. Gdy żona Edyta podaje obiad, Adam odbiera telefon od osobistego trenera z siłowni.

Po krótkiej sprzeczce z żoną wychodzi z domu. W samochodzie na parkingu wita go namiętnie młoda kobieta - Rozi. Po upojnym "treningu" na siłowni z kochanką, Adam kieruje się w stronę domu biegnąc ścieżką rowerową na obwodnicy Warszawy na odcinku ok. 15 kilometrów.

W trasie odbiera serię telefonów m.in. od wydawcy stacji telewizyjnej, który składa mu propozycję nie do odrzucenia, spełniającą jego zawodowe marzenie. Żona odkrywając jego romans przechodzi załamanie nerwowe i szantażuje.

Rozmowy z matką doprowadzają Adama do zakwestionowania ich relacji oraz jego dotychczasowych decyzji życiowych. Wszystko to w czasie długiego biegu, który może odmienić jego życie.

W filmie występują popularni aktorzy młodego pokolenia: Jakub Świderski, Natalia Klimas i Paulina Chapko. Małgorzata Zajączkowska zagrała matkę głównego bohatera. "Wściekłość" w kinach od 17 marca.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij