[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wrangler X Leatherman: wspólna przygoda dwóch kultowych amerykańskich marek

Wrangler i Leatherman – dwie legendarne amerykańskie marki – łączą siły i wspólnie tworzą zestawy oparte na swoich kultowych produktach. Zestawy zawierają flagowy model spodni Wranglera – Texas, po raz pierwszy poddany obróbce, w wyniku czego stał się dwa razy mocniejszy od standardowego denimu i wodoodporny, a także specjalne wersje dwóch produktów marki Leatherman – narzędzi w klasycznym miedzianym wykończeniu, dzięki któremu idealnie komponują się ze słynnymi nitami Wranglera.

Wrangler X Leatherman
Spodnie Texas to najpopularniejszy fason Wranglera. Na potrzeby tej współpracy jego obecną postać o regularnym kroju oparto na oryginalnych rozwiązaniach z dżinsów 13MWZ z 1947 r., w wyniku czego otrzymano wyjątkowo wytrzymały, wodoodporny denim TOUGH MAX™ LYCRA® w kolorze indygo. Wzmocnione przednie kieszenie wyposażono w dedykowane przegródki na kieszonkowy multitool Piranha 2 firmy Leatherman.

REKLAMA

Piranha 2 to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika przygody pozwalająca stawić czoło każdej sytuacji na drodze. To wykonane z jednego kawałka hartowanej stali doskonałe narzędzie kieszonkowe przyda się do szybkich akcji typu dokręcanie lub luzowanie śrub czy do otwierania butelek.

Multitool Rebar firmy Leatherman w nowej wersji Wranglera to aktualizacja oryginalnego narzędzia Personal Survival Tool (PST), które po raz pierwszy wprowadzono na rynek w 1983 r.  To wielofunkcyjne narzędzie świetnie dopasowane do kształtu dłoni zawiera kombinerki, śrubokręt a nawet piłkę.

Trzy wyjątkowe produkty łączące w sobie autentyczność, innowacyjność i wytrzymałość, stanowią bazę wspólnie opracowanych zestawów, dzięki którym miłośnicy przygód są przygotowani na wszystko.

Zestaw składający się ze spodni Wrangler Texas i narzędzia Leatherman Piranha 2 jest dostępny od 20 kwietnia 2015 r. (sugerowana cena detaliczna 89,95 GBP /99,95 euro) na stronie: www.wrangler-europe.com/leatherman.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij