Women's Health już w Polsce!

Polski "Men's Health" doczekał się młodszej siostry! Już od 26 kwietnia w sprzedaży jest pierwsze wydanie polskiej edycji amerykańskiego magazynu "Women’s Health", najszybciej rozwijającego się lifestylowego magazynu dla kobiet na świecie.

Women's Health Polska

"Women’s Health" to siostrzana publikacja magazynu "Men’s Health", który w Polsce ukazuje się już od 9 lat i jest absolutnym liderem rynku w kategorii miesięczników dla mężczyzn.

REKLAMA

"Women’s Health" powstał w USA w 2005 roku i od tamtej pory ma już 17 edycji na świecie, których łączny nakład wynosi ponad 2,5 miliona egzemplarzy. Co miesiąc czyta go aż 15 milionów kobiet. Ten spektakularny sukces "Women’s Health"na całym świecie wiąże się z nowym, dynamicznie rozwijającym się trendem "well-being" , czyli życia w harmonii z własnym ciałem i umysłem.

"Dzisiaj o pozycji społecznej nie świadczy już markowa sukienka czy torebka z logo znanego projektanta, ale zdrowa cera, lśniące włosy i zadbana sylwetka - mówi Aneta Martynów, redaktor naczelna "Women’s Health". - Ten magazyn będzie na polskim rynku jedynym poradnikiem dla kobiet w jakości glossy. Będzie tworzył wizerunek świata, z którym nowoczesna kobieta chce się utożsamiać".

"Women’s Health" liczy sobie 172 strony i kosztuje 7,99 zł. Pierwszy, wiosenno-letni numer został wydany w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy i pozostanie w sprzedaży przez trzy miesiące. Następne, jesienne wydanie ukaże się w październiku. Od końca 2013 r. "Women’s Health" będzie się ukazywał jako dwumiesięcznik. Już w tej chwili działa również strona internetowa www.womenshealth.pl oraz facebookowy profil magazynu - facebook.com/WomensHealthPolska.

Obecnie "Women’s Health" ma 17 edycji, ukazujących się w 27 krajach świata. Wydawany jest w USA, Chinach, RPA, Brazylii, Australii, Turcji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Wietnamie, Argentynie, Chile, Niemczech, Meksyku, Indonezji, Indiach i na Filipinach. W 2013 r., oprócz edycji polskiej, "Women’s Health" pojawi się także w Hiszpanii i Holandii.

MH

REKLAMA