Wkrótce gala Fight Exclusive Night w Sopocie!

Po niesamowitym sukcesie gali Fight Exclusive Night we wrocławskiej Hali Ludowej czas na letnią stolicę Polski, czyli Sopot! Już 16 sierpnia areną zmagań zawodników MMA podczas FEN 4 Summer Edition będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera. Mamy dla was bilety na to wydarzenie!

Gala Fight Exclusive Night w Sopocie Fight Exclusive Night
fot. Fight Exclusive Night

Na co dzień w Hali 100-lecia Sopotu swoje mecze rozgrywają koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a sam obiekt położony jest w bardzo usportowionej okolicy – niedaleko znajdują się m.in. Korty Tenisowe i Basen Miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą plusami sopockiej imprezy, ale najważniejszym atutem będą oczywiście występy zawodników i zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules.

W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy, jakie już cieszą się uznaniem i których pojedynki chcą oglądać kibice sztuk walki. Już dziś wiadomo, ze w FEN 4 Summer Edition weźmie udział Marta Chojnoska z Fight Club Shi-Kon Łódź, mistrzyni świata w kickboxingu i była zawodniczka KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1.

Kolejnym odkryciem organizacji FEN jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin błysnął wolą walki na czerwcowej gali, pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma Leo Kostica.

Ze względu na świetny występ na tej samej imprezie kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk Maks tym razem będzie miał szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego nazwisko ogłoszone zostanie już niebawem.

Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia i Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło.

Jak widać, widzów czekają emocje, emocje, emocje... Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA Cristiane „Cyborg” Justino, w Sopocie zmagania będą oglądać goście tego samego formatu, a ich nazwiska poznamy już wkrótce.

Sopocką galę FEN 4 Summer Edition będzie można oglądać, podobnie jak i poprzednie imprezy, na antenie partnera strategicznego FEN - stacji Fight Box, która przeprowadzi transmisję na żywo. Retransmisje gali pokaże stacja Polsat Sport.

Uwaga! Konkurs!

Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na galę Fight Exclusive Night 4 Summer Edition w Sopocie. Chcesz wygrać jedną z nich? Kliknij tutaj i wypełnij formularz konkursowy już teraz!

MH

Zobacz również:
REKLAMA