Wings for Life World Run: pomagaj pod własnym imieniem

Nie musisz być anonimowy wśród tysięcy biegaczy, którzy wezmą udział w globalnym biegu charytatywnym Wings for Life World Run. Jeśli zarejestrujesz się do niedzieli do północy, pobiegniesz w nim ze swoim imieniem na numerze startowym.

Wings For Life
fot. Wings For Life

Globalny bieg Wings for Life World Run zbliża się wielkimi krokami. Wystartowanie w nim będzie ogromnym przeżyciem, a zapisując się do 23 lutego do północy, masz gwarancję otrzymania numeru startowego z własnym imieniem.

Wings for Life World Run odbędzie się 4 maja na całym świecie, jednocześnie w 40 lokalizacjach w 35 krajach na 6 kontynentach. W naszym kraju trasa rozpocznie się w Poznaniu nad jeziorem Maltańskim. Szacuje się, że w tym globalnym przedsięwzięciu będzie uczestniczyć 150 tys. osób. To wydarzenie daje niezwykłe możliwości biorącym w nim udział zawodnikom, którzy poprzez swój start przyczyniają się do rozwiązania problemu przerwanego rdzenia kręgowego.

Pierwszy raz w historii biegów cały świat pobiegnie dla tych, którzy nie mogą, by wspólnie zebrać środki na badania poszukujące metod leczenia urazów kręgosłupa. Jednak bez względu na to, czy  zawodnicy będą walczyć o najlepsze wyniki sportowe, czy też zamierzają truchtem przemierzyć kilka kilometrów, każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda!

Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się do biegu nie później niż do 23 lutego, aby otrzymać spersonalizowany numer startowy z własnym imieniem oraz barwami narodowymi! Już teraz można sobie wyobrazić, jak niezwykłym uczuciem będzie to, gdy nie tylko rodzina będzie mogła dopingować Twoje zmagania, ale także wszyscy współtowarzysze biegu.

Poczuj się wyróżnionym - nie zwlekaj ze zgłoszeniem się do Wings for Life World Run! Szansę na swój własny numer startowy masz do 23 lutego. Po tej dacie zawodnicy będą otrzymywać klasyczne numery startowe. Zapisy do biegu będą przyjmowane do 20 kwietnia. 

Już teraz możesz zapisać się na bieg, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie Wings for Life World Run. Bezpośredni link do formularza rejestracyjnego: bit.ly/1itenYT

Wings for Life World Run to unikalne wydarzenie biegowe. Jego formuła zakłada start w tym samym momencie w 35 krajach i 40 lokalizacjach. Bieg rozpocznie się 4 maja 2014 r. o godz. 10:00 czasu UTC (godz. 12 czasu polskiego). Pierwszy raz w historii biegów trasa nie ma klasycznej linii mety. Będzie ją wyznaczać jadący za uczestnikami samochód, który wystartuje 30 minut po oficjalnym rozpoczęciu rywalizacji. Bieg zakończy się w momencie, kiedy ostatni zawodnik na świecie zostanie wyprzedzony przez samochód zamykający bieg.

Na czym polega bieg Wings for Life? Zobacz wideo.

W budowaniu społecznej świadomości pomagają lokalni Ambasadorowie i Przyjaciele, wśród nich: Monika Kuszyńska - była wokalistka zespołu Varius Manx, Agnieszka Więdłocha - aktorka teatralna i telewizyjna, Jerzy Skarżyński - maratończyk i trener nazywany guru polskich biegaczy, Mateusz Michalski - dwukrotny medalista paraolimpijski oraz dziennikarze sportowi Marcin Rosłoń i Rafał Patyra.

Patronami medialnymi polskiej odsłony biegu Wings For Life World Run są magazyny Men's Health, Women's Health i Runner's World.

MH

Zobacz również:
REKLAMA