[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wielki finał Pucharu Polski w kitesurfingu Ford Kite Festival!

W dniach 11 – 15 sierpnia na plaży w Jastarni odbędzie się najbardziej oczekiwana impreza tegorocznego sezonu kitesurfingowego, Ford Kite Festival.

Podczas tego etapu zawodów rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freestyle`u i Kiteracingu, w którym w tym roku oglądamy także zawodników uprawiających Foilboarding.

Wielki finał zmagań pucharowych wyłoni najlepszych w Polsce zawodników i zawodniczki w takich dyscyplinach jak Freestyle i Kiteracing. Rozstrzygnięcie Twin Tip Racingu odbędzie się w Międzyzdrojach podczas Summer Kite Festival.

REKLAMA

Aktualnie, po dwóch etapach zawodów we Freestyle`u wśród kobiet prowadzi Kasia Lange, a wśród mężczyzn Posito Martinez, Dominikańczyk, który od kilku lat startuje w polskich rozgrywkach. Do walki z nim staną na pewno czołowi zawodnicy freestylowi tacy, jak Victor Borsuk czy Marek Rowiński, którzy również między sobą rywalizują o zwycięstwo w tej dyscyplinie.

W klasyfikacji Twin Tip Racing w kategorii open powalczą Tomek Janiak zwycięzca pierwszych zawodów Japa Cup oraz Arek Kusalewicz, zwycięzca drugich zawodów AZTORIN Kite Challenge zaliczanych do klasyfikacji pucharowej. Na Twin Tipie popłynie również aktualna liderka wśród kobiet, Agnieszka Grzymska. W grupie licznie reprezentowanych młodzików na pierwszym miejscu od dwóch edycji plasuje się Tomek Glazik.

W Foilboardingu o pierwsze miejsce powalczą najlepsi zawodnicy tej konkurencji, Błażej Ożóg i Maks Żakowski oraz Tomek Janiak.

Ford Kite Festival będzie największą jak dotychczas imprezą kitesurfingową w Polsce. Organizatorzy połączyli ogólnopolskie zawody i targi branżowe, podczas których będzie można zobaczyć i przetestować najnowszy sprzęt przygotowany przez producentów. Testować będzie można sprzęt czołowych firm takich, jak: North Kiteboarding, Ion, Nobile, Kiteborading, Core Kiteboarding, DaSilva Kiteboarding, Xenon Boards i RRD. GoPro zaprezentuje swoje wodoodporne kamery.

Podczas tego święta kitesurfingowego niespodzianką będzie koncert zespołu Roch, który zagra 12 sierpnia. Dla chętnych przewidziano również liczne konkursy z nagrodami. A podczas afterparty, 13 sierpnia, dla zawodników i kibiców najnowsze trendy w muzyce klubowej zaprezentuje Dj Prescot.

Podobnie jak w poprzednich, tak i w tej edycji zawodów, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, które ufundowali sponsorzy: North Kiteboarding, Ion, Aztorin, GoPro, Flow77 oraz patron imprezy, Ford Kite Cup.

Warto będzie powalczyć o zwycięstwo. Do walki, jak co roku zagrzewać będzie energetyczny Red Bull.

Pod szyldem zawodów sportowych będzie działać również VIP-owska Szkółka Kitesurfingowa, która co roku gości znanych sportowców, dziennikarzy i celebrytów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fordcup.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/fordkitecup.

Zapraszamy do śledzenia relacji na live stream (www.windfreaks.pl) oraz na stronie wydarzenia (https://www.facebook.com/events/1779812788921593/).

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij