Flashscore – wszystkie sportowe newsy w zasięgu ręki

Sieć Flashscore została założona w roku 2006 roku przez Livesport, czeską firmę technologiczną. Jest światowym liderem w dziedzinie wyników na żywo, statystyk i dostarczaniu innych aktualności w obrębie niemal 40 dyscyplin sportowych. Polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są odwiedzane przez ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie. –

Flashscore fot. materiały prasowe

W okazji Mistrzostw Świata w Katarze, Flashscore wprowadził nową usługę „Wiadomości Flashscore”.

Składają się na nią analityczne artykuły i zapowiedzi do każdego z meczów oraz analizy szans każdej z drużyn biorących udział w mistrzostwach. Dzięki relacjom na żywo z każdego dnia turnieju użytkownicy Flashscore otrzymają omówienie wszystkich kluczowych zdarzeń z boiska, ale i spoza niego. Wszystko po to, aby poczuli się tak, jakby tam byli.

„Z okazji nadchodzących Mistrzostw Świata w Katarze przygotowaliśmy atrakcyjne analizy statystyczne z ponad 20 wizualizacjami danych i statystyk meczów, a także treści multimedialne z przedmeczowymi i pomeczowymi cytatami drużyn i fanów sportu, nadawane bezpośrednio z Kataru. Dodatkową atrakcją będą też blogi ekspertów, komentarze audio na żywo ze wszystkich 64 meczów oraz ekskluzywny materiał wideo, podsumowujący wszystkie ważne wyniki i statystyki z każdego dnia mistrzostw” - wyjaśnia Alan Zaruba, dyrektor ds. kontentu w Livesport, firmie macierzystej Flashscore.

„Wiadomości Flashscore” to gwarancja szybkiego i łatwego dostępu do rzetelnych informacji, ekskluzywnych wywiadów z gwiazdami sportu i ekspertami oraz analiz, opartych na sprawdzonych danych i statystykach.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.