[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Weź udział w Fair Play Dance Camp!

Chcesz uczyć się tańca od choreografów pracujących z Justinem Bieberem, Missy Elliot, Justinem Timberlakiem, Christiną Aguilerą, Miley Cyrus, czy Usherem? Nie musisz jechać do USA. Już w sierpniu 11. edycja edukacyjnego festiwalu Fair Play Dance Camp. 

Żadne inne warsztaty taneczne w Europie nie przyciągają tak wielu uczestników z całego świata. Kraków będzie gościł około 1300 tancerzy z 50 krajów. Wezmą oni udział w warsztatach tanecznych, wykładach, specjalnym programie treningowym, a także w licznych imprezach towarzyszących​. Najlepsi uczniowie mają szansę wyjazdu do Rio de Janeiro lub Los Angeles, by kontynuować swoją edukację.

Fair Play Dance Camp to też wiele atrakcji dla widzów​spragnionych tanecznych i muzycznych wrażeń. 9 sierpnia odbędą się bitwy “All Styles Battle LIVE​” z transmisją na żywo dostępną w internecie na stronie www.fpdancecamp.com/battle. 11 sierpnia w Operze Krakowskiej będzie można zobaczyć pokazy taneczne gwiazd festiwalu w trakcie “Fair Play Dance Camp Showcase​” (bilety w cenie 100 pln do nabycia na kampusie AWF od 6 sierpnia). Z kolei w niedzielę, 13 sierpnia o 19:30, na Rynku Podgórskim w Krakowie tancerze zmierzą się z wyzwaniem rzuconym przez beatboxerów w turnieju “Dance Battle to the Beatbox​”, który jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Wstęp wolny. W trakcie turnieju organizatorzy zaproszą widzów do wspólnego udziału w krótkich warsztatach tanecznych.

REKLAMA

Więcej: www.fpdancecamp.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij