REKLAMA

Weź udział w Fair Play Dance Camp!

Chcesz uczyć się tańca od choreografów pracujących z Justinem Bieberem, Missy Elliot, Justinem Timberlakiem, Christiną Aguilerą, Miley Cyrus, czy Usherem? Nie musisz jechać do USA. Już w sierpniu 11. edycja edukacyjnego festiwalu Fair Play Dance Camp. 

Żadne inne warsztaty taneczne w Europie nie przyciągają tak wielu uczestników z całego świata. Kraków będzie gościł około 1300 tancerzy z 50 krajów. Wezmą oni udział w warsztatach tanecznych, wykładach, specjalnym programie treningowym, a także w licznych imprezach towarzyszących​. Najlepsi uczniowie mają szansę wyjazdu do Rio de Janeiro lub Los Angeles, by kontynuować swoją edukację.

Fair Play Dance Camp to też wiele atrakcji dla widzów​spragnionych tanecznych i muzycznych wrażeń. 9 sierpnia odbędą się bitwy “All Styles Battle LIVE​” z transmisją na żywo dostępną w internecie na stronie www.fpdancecamp.com/battle. 11 sierpnia w Operze Krakowskiej będzie można zobaczyć pokazy taneczne gwiazd festiwalu w trakcie “Fair Play Dance Camp Showcase​” (bilety w cenie 100 pln do nabycia na kampusie AWF od 6 sierpnia). Z kolei w niedzielę, 13 sierpnia o 19:30, na Rynku Podgórskim w Krakowie tancerze zmierzą się z wyzwaniem rzuconym przez beatboxerów w turnieju “Dance Battle to the Beatbox​”, który jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Wstęp wolny. W trakcie turnieju organizatorzy zaproszą widzów do wspólnego udziału w krótkich warsztatach tanecznych.

REKLAMA

Więcej: www.fpdancecamp.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA