Wegańskie, naturalne batony VITAL FreeYu dla każdego!

Kolorowe, delikatne i bogate w błonnik i witaminy – wegańskie batony FreeYu to idealna przekąska dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe przekąski.

Batony VITAL są w 100% naturalne, a znajdujący się w nich cukier pochodzi wyłącznie ze składników. To idealna przekąska dla wegetarian i wegan, ponieważ batony oznaczone są międzynarodowym symbolem V-Label certyfikującym produkty sprawdzone pod kątem substancji pochodzenia zwierzęcego w składzie produktu oraz wykorzystanych substancjach dodatkowych. Batony są w mocno owocowych smakach i mają delikatną konsystencję, dlatego pokochają je nie tylko dorośli, ale i dzieci.

Przekąska od FreeYu jest dostępna w dwóch opcjach – owocowo-zbożowej (jabłko z truskawką lub jabłko z bananem z dodatkiem płatków owsianych) i owocowo-warzywnej (burak i truskawka oraz marchewka z pomarańczą).

FreeYu w czerwcu, zaprosiło do współpracy Marcina Gortata – koszykarza, jednego z najbardziej znanych sportowców i pierwszego Polaka, który dotarł do finałów NBA. Już wkrótce pojawią się pierwsze produkty sygnowane nazwiskiem Marcina Gortata.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA