Walentynkowe prezenty od Bose

Walentynki to idealna okazja do sprawienia przyjemności ukochanej osobie za sprawą upominku. Może to być coś wybranego specjalnie z myślą o tej osobie lub bardziej praktycznego, co posłuży Wam obojgu. W końcu każda okazja do robienia czegoś wspólnie i spędzania czasu razem jest bardzo cenna. Szczególne chwile często pozostają w pamięci za sprawą muzyki, która im towarzyszyła, dlatego warto zadbać aby dźwięki, którymi będziecie się otaczać były najwyższej jakości.

Bose Bose

Najwyższa jakość dźwięku zawsze z Wami

Bose Portable Smart Speaker to bezprzewodowy głośnik domowy i przenośny głośnik Bluetooth w jednym. Można przenosić go z pokoju do pokoju lub zabrać ze sobą na zewnątrz, dokąd tylko zechcecie. Dzięki połączeniu Wi-Fi można sterować głośnikiem za pomocą aplikacji Bose Music w dowolnym miejscu i przesyłać strumieniowo muzykę z usług w chmurze.

REKLAMA

BoseBose

Poza zasięgiem Wi-Fi oferuje możliwość kontrolowania go tak, jak każdy inny przenośny głośnik – za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu – wykorzystując Bluetooth, by słuchać wszystkiego, co można odtworzyć na Waszych urządzeniach. Niezależnie od tego, czego i gdzie słuchacie, do Waszych uszu będzie docierać fenomenalny, wielokierunkowy dźwięk. To głośnik domowy, który zawsze będziecie zabierać ze sobą.

  • Cena – 1 559 zł

Chwila z muzyką tylko dla Niej... lub dla Niego

Każdy potrzebuje czasem chwili dla siebie, aby nabrać dystansu i zebrać myśli. Wyjątkowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zastosowano przełomowe rozwiązania akustyczne oraz najskuteczniejszą dostępną na rynku redukcją hałasu.

BoseBose

Wszystko to zapewnia wyraźny, czysty dźwięk oraz bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy. Dzięki temu usłyszysz szczegóły, które wcześniej Ci umykały — jak oddech wokalisty między słowami czy pstrykanie palcami w głębi widowni. Wierzymy, że żadne inne bezprzewodowe słuchawki douszne nie zapewnią takich wrażeń akustycznych, niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, podcasty, filmy czy rozmowy telefoniczne.

  • Cena – 1 199 zł

Stylowe dodatki dla dwojga

Modele Bose Frames Tenor i Soprano to nie tylko stylowe okulary przeciwsłoneczne dla Niej i dla Niego. To także wysoka jakość dźwięku uzyskana dzięki opatentowanej technologii Open Ear AudioTM, oraz najmniejszemu, najcieńszemu i najmniej widocznemu systemowi głośników Bose. Bose Frames Soprano to design w stylu ‘Cat Eye’, natomiast Tenor to model bardziej prostokątny.

BoseBose

Oba modele zostały wyposażone w polaryzowane soczewki oraz technologię Bose Open Ear Audio ™, zapewniającą dźwięk jakiego jeszcze nie było w okularach przeciwsłonecznych. Są wyjątkowo lekkie, wykonane z gładkiego nylonu z czarnym, błyszczącym wykończeniem. To idealne dopełnienie stylizacji, które jednocześnie pozwoli Wam na dyskretne słuchanie swojej ulubionej muzyki.

REKLAMA