REKLAMA

View2: unikalny design, super komfort

Innowacyjny ekran 19:9, bezramkowy design i super obrazy na wyświetlaczu wciągną Cię na całego.

view2 fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Unikalny design, super komfort

Dla tych, którzy lubią widzieć więcej, smartfony z serii View2 Collection będą ciekawą alternatywą. Szeroki ekran o proporcjach 19:9 zapewnia jeszcze więcej użytecznego obszaru na wyświetlaczu. Pomimo szerszego ekranu i subtelnej ramki, smartfon idealnie leży w dłoni, a ultra-panoramiczny ekran dostarcza nam mocnych wrażeń podczas oglądania filmów, gier, czy blogów.

REKLAMA

Wszystko w totalnej immersji

Interfejs użytkownika w pełni wykorzystuje innowacyjny kształt wyświetlacza i doskonale wkomponowuje się w cały ekran. W czasie użytkowania telefonu doświadczysz całkowitej immersji w treści aplikacji natywnych, czy też innych firm. Górny pasek na wyświetlaczu pojawi się wtedy, gdy ktoś do Ciebie zadzwoni, lub zajdzie potrzeba sterowania muzyką, której właśnie słuchasz. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy jednocześnie serfować po necie i przewijać nasze ulubione utwory.

Profesjonalna jakość zdjęć

Wyjątkowo dobre zdjęcia, selfie i mistrzowskie klipy wideo, którymi warto podzielić się z przyjaciółmi.

Ostre jak brzytwa zdjęcia
Liczy się każdy szczegół

Świetne odwzorowanie kolorów to jedna z najważniejszych zalet całej serii View2. Telefony wyposażono w tylną kamerę o rozdzielczości 13 megapikseli, natomiast View2 Pro w podwójny tylny moduł aparatu o rozdzielczości 16 megapikseli z obiektywem Sony IMX499. Wykonane selfie idealnie sprawdzą się na Instagramie dzięki 16 megapikselowym kamerom przednim w obu modelach.

Doskonały w słabym oświetleniu

Jakość oświetlenia jest kluczowym czynnikiem podczas robienia zdjęć. Dlatego modele z serii View2 przechwytują czterokrotnie więcej naturalnego światła, aby uzyskać jaśniejsze selfie. Przednia kamera jest oparta na technologii Big Pixel oraz wyposażona w przysłonę f/2.0. Big Pixel poprawia przechwytywanie światła poprzez zmianę układu pikseli, co daje 4-krotność światłoczułości.

Tylny aparat modelu View2 Pro ma bardzo dużą przysłonę o wartości f/1.75, aby jeszcze lepiej uchwycić światło oraz zapisać więcej szczegółów i kolorów przy słabszym oświetleniu. Do tego dostępna jest również funkcja Super Phase Detection Auto Focus (PDAF), pozwalająca na uzyskanie lepszej jakości zdjęć wykonywanych w ciemnym otoczeniu.

Rozmycia i szumy to przeszłość!

View2 automatycznie zmniejsza rozmycia i szumy dzięki połączeniu funkcji Instant Multi-frame i Blurless. To idealne rozwiązanie dla drżących dłoni i poruszających się obiektów, aby uzyskać doskonałe zdjęcia, nawet przy słabym oświetleniu. Obie funkcje są aktywowane domyślnie, robiąc 5 zdjęć z rzędu, spośród których wybierana jest najlepsza wersja.

View2 (Sugerowana cena: 849 PLN dostępny w X-kom i Euro RTV AGD) i View2 Pro (Sugerowana cena: 1249 PLN dostępny w X-kom)

mat. prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA