[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Victor Borsuk zwycięża w Rewie

Zgodnie z prognozami pogody warunki wiatrowe nad Bałtykiem były doskonałe, więc podczas drugich zawodów z cyklu Pucharu Polski Ford Kite Cup udało się rozegrać wszystkie zaplanowane konkurencje. Wygrywali faworyci, ale emocji nie brakowało.
Drugie zawody kitesurfingowego Pucharu Polski Ford Kite Cup 2011 w Rewie (fot. Łukasz Nazdraczew - Eureka)
Podobnie jak w pierwszych tegorocznych zawodach, rozegranych w maju w Chałupach, tak i tym razem do walki o miano najlepszych kitesurferów w Polsce stanęło około 30 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Głównymi konkurencjami był freestyle i racing, oceniane według zasad IKA (International Kiteboarding Association) obowiązujących na zawodach międzynarodowych. Regaty odbywały się na cyplu w Rewie, dzięki czemu rywalizację kitesurferów obserwowało liczne grono kibiców.

Tym razem wśród startujących zawodniczek zabrakło Karoliny Winkowskiej, wielokrotnej triumfatorki zawodów Pucharu Polski i mistrzyni Polski w kitesurfingu. Pod jej nieobecność w konkurencji freestyle kobiet zwyciężyła po raz pierwszy Michalina Laskowska, pokonując debiutującą w tych zawodach Katarzyną Lange.

REKLAMA

Wśród mężczyzn we freestyle'u najlepszy okazał się jeden z ośmiu zwycięzców pierwszych zawodów rozgrywanych w Chałupach - Victor Borsuk. Za nim uplasowali się kolejno Tomek Daktera, Wojtek Issel, Paweł Kiczka oraz Denis Żulik.

W racingu najlepszy okazał się Tomek Janiak, który pokonał kolejno Błażeja Ożoga, Łukasza Końskiego, Filipa Porzucka, Maksa Żakowskiego oraz Marka Rowińskiego seniora.

Wśród młodzików pierwsze miejsce zdobył Wojtek Issel przed Denisem Żurikiem i Krzysztofem Isselem, a w kategorii masters zwyciężył Tomek Janiak, wyprzedzając startującego po raz pierwszy Marcina Żadkowskiego oraz Michała Olbrychskiego, który zajął trzecie miejsce.

Przed nami jeszcze dwie edycje Pucharu Polski Ford Kite Cup: 15-17 lipca w Łebie oraz 13-15 sierpnia w Juracie. Ostatnie zawody w Juracie, które będą jednocześnie mistrzostwami Polski, po raz pierwszy będą też miały rangę pojedynczej eliminacji do mistrzostw świata.

Więcej szczegółów o zawodach Ford Kite Cup na stronie fordcup.pl.

Magazyn Men's Health jest patronem medialnym Pucharu Polski i mistrzostw Polski Ford Kite Cup 2011.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij