[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Uwolnij swój potencjał z Reebok Crossfit Nano 7

5 stycznia 2017 r. Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

buty Reebok Crossfit fot. materiały prasowe

Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologiaNANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano.

Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty zaś gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu. A wkładkaOrtholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii NANOWEAVE model Nano 7 cechują także:

  • Wyrafinowane, anatomiczne dopasowanie - wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,
  • Udoskonalona warstwa RopePro - zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,
  • Amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite - umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

Reebok CrossFit Nano 7 są dostępne na Reebok.pl od 5 stycznia 2017 roku.

materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij