[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Uwiecznij przygodę życia z Olympusem!

Jeśli dreszcz emocji jest Ci nieobcy, a na brzmienie słów podróż i przygoda mimowolnie uśmiechasz się pod nosem - ten konkurs jest dla Ciebie! Men's Health Polska​ i firma Olympus Polska​ zapraszają do udziału w zabawie, w której do wygrania jest aparat cyfrowy Olympus Tough TG-860 - doskonały towarzysz ekstremalnych, prawdziwie męskich wypraw. 

fot. Źródła prasowa
Tylko Ci, którzy poznali smak prawdziwej  przygody rozumieją czym jest męska pasja i chęć zdobywania nieosiągalnego. To ona pcha nas coraz dalej, pozwala pokonywać własne słabości i daje możliwość doświadczania niesamowitych rzeczy oraz odwiedzania pełnych magii miejsc.

Rozumiemy, że wspomnienia są bezcenne i kształtują charakter, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by najwspanialsze momenty Twoich wypraw uwiecznić. Właśnie dlatego firma Olympus Polska wespół z Men's Health Polska zorganizowała konkurs dla prawdziwych entuzjastów ekstremalnych przygód, dzięki któremu możesz wygrać kompaktową cyfrówkę Olympusa TG-860 i, nie bacząc na warunki, upamiętniać to, co każdej przygodzie najlepsze.  

REKLAMA

Szczegóły konkursu znajdziesz na: https://www.menshealth.pl/survey/index.php?sid=86152&lang=pl

 

Źródła: materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij