[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Uwiecznij przygodę życia z Olympusem!

Jeśli dreszcz emocji jest Ci nieobcy, a na brzmienie słów podróż i przygoda mimowolnie uśmiechasz się pod nosem - ten konkurs jest dla Ciebie! Men's Health Polska​ i firma Olympus Polska​ zapraszają do udziału w zabawie, w której do wygrania jest aparat cyfrowy Olympus Tough TG-860 - doskonały towarzysz ekstremalnych, prawdziwie męskich wypraw. 

fot. Źródła prasowa
Tylko Ci, którzy poznali smak prawdziwej  przygody rozumieją czym jest męska pasja i chęć zdobywania nieosiągalnego. To ona pcha nas coraz dalej, pozwala pokonywać własne słabości i daje możliwość doświadczania niesamowitych rzeczy oraz odwiedzania pełnych magii miejsc.

Rozumiemy, że wspomnienia są bezcenne i kształtują charakter, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by najwspanialsze momenty Twoich wypraw uwiecznić. Właśnie dlatego firma Olympus Polska wespół z Men's Health Polska zorganizowała konkurs dla prawdziwych entuzjastów ekstremalnych przygód, dzięki któremu możesz wygrać kompaktową cyfrówkę Olympusa TG-860 i, nie bacząc na warunki, upamiętniać to, co każdej przygodzie najlepsze.  

REKLAMA

Szczegóły konkursu znajdziesz na: https://www.menshealth.pl/survey/index.php?sid=86152&lang=pl

 

Źródła: materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA