[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trzeci turniej Pro-Am Tour w strugach deszczu

W iście jesiennej aurze przebiegał trzeci turniej z cyklu Deutsche Bank BMW Group Pro-Am Tour. Deszcz nie przeszkodził jednak w emocjonujących rozgrywkach, które w ten weekend rozegrano w Sierra Golf & Country Club w pobliżu Trójmiasta.
Max Sałuda wywalczył na polu Sierra Golf & Country Club pierwsze od blisko roku turniejowe zwycięstwo. (fot. Karolina Gembara)
Z pierwszego od sierpnia ubiegłego roku zwycięstwa cieszył się Max Sałuda. Drugie miejsce w kategorii pro zajął Kuba Ossowski, a trzeci w klasyfikacji był Peter Bronson.

Po sobotniej rundzie pierwsze miejsce z Maksem Sałudą zajmował Mike O'Brien, ale w niedzielę poszło mu znacznie słabiej - chociaż zagrał dwa birdie (zaliczenia dołka z o 1 uderzeniem mniej niż przewidziano), to zaliczył także aż cztery bogeye (przekroczenia liczby uderzeń przewidzianych dla danego dołka). Dodatkowo na dołku 15. jego piłka wpadła do wody, co zakończyło się doublem i końcowym wynikiem 76 oraz dopiero 5. miejscem w klasyfikacji.

Max natomiast od niedzielnego rana grał znakomicie. Na pierwszej dziewiątce zrobił aż 5 birdie i tylko jednego bogeya na dołku czwartym. Drugą dziewiątkę zaczął natomiast pechowo od trzech bogeyów z rzędu. Również na samym finiszu zagrał o jedno uderzenie za dużo, dzięki czemu zakończył turniej z wynikiem 143 uderzenia.

REKLAMA

"Pozostał bardzo duży niedosyt - podsumował swoją niedzielną grę Sałuda - zacząłem bardzo dobrze, a potem posypały się bogeye. Drive'y bez zarzutu, a potem nietrafione greeny i nieudane up & down. To na pewno nie były błędy techniczne, ale zamiast się wyluzować po tych kilku birdie zacząłem się spinać".

Max cieszył się jednak z pierwszego od sierpnia ubiegłego roku zwycięstwa: "Czuję się z tym o wiele lepiej niż na początku sezonu, najważniejsze, że wiem nad czym mam pracować. Na przykład poczytać parę książek!"

Turniej na Sierra G&CC był równocześnie kwalifikacją do turnieju w ramach PGA Professional Championship of Europe (Pravets Golf & Spa w Bułgarii w dniach 27-30 września 2011), na który to będzie mógł wybrać się właśnie Max Sałuda.

Najlepszym amatorem po niedzielnej rundzie finałowej okazał się Jan Zawadowski, który zdeklasował lidera pierwszego dnia rozgrywek - Mateusza Jędrzejczyka. "To moje drugie zwycięstwo w tym sezonie, po Akademickim Pucharze Polski" - cieszył się Janek, który na Sierra G&CC trenuje od zeszłotygodniowych mistrzostw Polski 19-34.

Drugą pozycję wśród amatorów zajął Grzegorz Zieliński junior z łącznym wynikiem 151 uderzeń, a na trzecim miejscu znalazł się Mateusz Jędrzejczyk. Tytuł najlepszej kobiety w kategorii amatorów kobiet wywalczyła juniorka Dominika Antoniszczak.

Przez całe sobotnie popołudnie na Sierra G&CC trwał również piknik golfowy połączony m.in. z konkursami dla gości. Na driving range odbyła się akademia golfa pod patronatem Deutsche Bank, a po zejściu wszystkich zawodników z pola, rozegrany został konkurs Longest Putt, którego zwycięzcą został Dariusz Pejas wśród zawodowców i Marek Marcinkowski wśród amatorów.

Kolejny turniej w ramach Pro-Am Tour odbędzie się w dniach 30-31 lipca na polu golfowym Amber Baltic G&CC w Międzyzdrojach.

Więcej zdjęć, wyniki oraz dodatkowe informacje o zawodach Deutsche Bank BMW Group Pro-Am Tour, których patronem medialnym jest Men's Health, znajdziesz na stronie proamtour.pl.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij