Trwa plebiscyt Mobility Trends 2020!

Trwa głosowanie na produkty i usługi technologiczne, które miały premierę w 2020 roku. Do 10 marca internauci wybiorą 18 laureatów w XI edycji plebiscytu Mobility Trends. Producenci najlepszych produktów i usług technologicznych 2020 roku będą walczyć również o nagrody specjalne przyznane przez radę merytoryczną konkursu. Wyniki plebiscytu poznamy w połowie marca 2021 roku. Na osoby, które zagłosują i wezmą udział w konkursie na funpage’u MobilityTrends - czekają cenne nagrody.

Mobility Trends Mobility Trends

Zagłosuj na swoje ulubione mobilne produkty i usługi!

Od 15 lutego trwa głosowanie na najbardziej innowacyjne technologiczne produkty i usługi, które miały premierę na polskim rynku w 2020 roku. Internauci mogą wybierać spośród wielu propozycji zgłoszonych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów. Głosowanie trwa do 10 marca br. 

Zeszły rok był wyjątkowy, ponieważ premiery produktów czy usług odbywały się głównie online. W XI edycji Mobility Trends nie zmieniła się formuła samego plebiscytu. Podobnie jak w zeszłym roku internauci decydują o wygranych w 18 kategoriach, którzy oddają swój głos za pośrednictwem ankiety umieszonej na https://mobilitytrends.pl/home/ankieta/. W pozostałych 6 kategoriach decyzje o tym, kto zdobędzie wyróżnienie podejmie rada merytoryczna składająca się z ekspertów z branży oraz dziennikarzy mediów technologicznych i lifestylowych. W tym roku na najlepsze firmy z branży mobilnych technologii czekają 24 statuetki Złoty Bell.

- XI edycja Mobility Trends jest wyjątkowa, ze względu na pandemie, jednak nie zmieniła się idea głosowania w plebiscycie. Niestety zmieni się ogłoszenie wyników plebiscytu, które będzie miało wirtualny wymiar. Obostrzenia związane z pandemią nie pozwolą nam na zorganizowanie Gali Mobility Trends jak to się odbywało co roku, ale w ramach ogłoszenia wyników zostanie przygotowane specjalne wydanie magazynu „Mobility” w wersji cyfrowej - powiedział Tomasz Cieślak pomysłodawca i organizator plebiscytu Mobility Trends.

Czekamy na Twój głos!

Głosowanie w ankiecie https://mobilitytrends.pl/home/ankieta/ trwa do 10 marca. Fani fanpage’a MobilityTrends, którzy dodatkowo odpowiedzą na pytanie „Co będzie technologicznych hitem 2021 roku” pod postem konkursowym, dodadzą #mobilitytrends mają szansę na wygranie jednej z cennych nagród. A można wygrać roboty odkurzające iRobot Roomba i3, wideorejestrator Mio MiVue 812, głośnik bezprzewodowy Maxton Cerro, radio cyfrowe Hama DIR3200SBT oraz telefon Maxcom MK241. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania większej ilości nagród. Zapraszamy do komentowania https://www.facebook.com/mobilitytrends.

O randze plebiscytu Mobility Trends świadczy szereg patronów medialnych, w tym:, Polsat News, Android.com.pl, Autoportret Ostrego, Motostrefa, Instalki.pl, Men’s Health, Women’s Health, Auto moto i sport, ISBTech, MobilityNews.pl, ForumWiedzy.pl, Telix.pl, Techno Senior, AppleMobile.pl, MenWorld.pl, DailyWeb, InfoProdukt, BeautyShow.pl, Handelot, 4 PUBLICITY.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

Kolejna legenda od marki Montblanc : Legend Red Eau de Parfum

Z okazji 10 rocznicy powstania legendarnego zapachu – ikony -  Montblanc Legend Eau de Toilette, marka Montblanc przedstawia nową propozycję dla Panów, tym razem w śmiałej czerwieni – Montblanc Legend Red Eau de Parfum.

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!

REKLAMA