Trenuj z Reign Total Body Fuel w Los Angeles

Producent napojów Reign Total Body Fuel wystartował z promocją dla wszystkich pasjonatów ćwiczeń. W ramach promocji można wygrać wyjazd do Los Angeles i trenować z zawodnikami wspieranymi przez markę.

Reign Reign

Promocja trwa do 1-go sierpnia br. Aby wziąć w niej udział należy wejść na profil marki Reign Total Body Fuel na Instagramie @reignbodyfueleurope, oznaczyć swojego partnera treningowego, polubić profil i odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na pytanie: "Co Cię motywuje do ćwiczeń i, dlaczego?"

Nagrodą jest pięciodniowy wyjazd dla dwóch osób na treningi w Los Angeles w Golden Gym, które poprowadzą Guusje van Geel z Holandii, Ollie Marchon z Wielkiej Brytanii i Natalie Eva Marie z USA.

Jednym z najbardziej znanych ambasadorów marki napojów Reign Total Body Fuel jest Hafthor Björnsson. W Polsce markę promują Krzysztof Radzikowski, Wiktoria Gąsior, Mateusz Kieliszkowski i Bronisław Olenkowicz.

O marce Reign

Reign Total Body Fule to nowy napój energetyzujący, który napędza twój trening. Reign istnieje, aby pomagać ludziom osiągnąć ich cele treningowe, niezależnie od tego czy chcą być silniejsi, mieć lepszą formę, być zdrowszymi czy bardziej szczęśliwymi. To jedyny napój energetyzujący na rynku, który zawiera kofeinę naturalnego pochodzenia, nie ma kalorii, a także zawiera składniki wzmacniające, takie jak aminokwasy BCAA i L-Argininę. Reign jest dostępny w Polsce w 3 smakach: Melon Mania, Razzle Berry i Sour Apple. Więcej informacji znajduje się na stronie reignbodyfuel.com. #ReadyToReign

REKLAMA