[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Trenuj jak Lewis Hamilton

Lewis Hamilton w ramach przygotowań do nowego sezonu Formuły 1 wziął udział w specjalnej sesji treningowej zorganizowanej przez firmę Reebok, której jest ambasadorem. Zobacz, jak jeden z najlepszych kierowców F1 pracuje nad swoją formą.
Lewis Hamilton, jeden z najlepszych kierowców Formuły 1 i ambasador marki Reebok.
Wyścig Formuły 1 to wyzwanie dla ciała i umysłu kierowcy. Do zwycięstwa nie wystarczy być mistrzem kierownicy, jeśli kondycji i koncentracji wystarczy Ci tylko na połowę dystansu. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Lewis Hamilton, który w równym stopniu pracuje nad opanowaniem bolidu, co nad swoją wytrzymałością i siłą. Biega (również na nartach), trenuje z ciężarami, pracuje nad dynamiką.

"Nie potrzebuję budować masy mięśniowej - mówi Hamilton. - Ale moje mięśnie muszą być bardzo wytrzymałe, by znieść przeciążenia podczas 2-godzinnej walki na torze. Dlatego na siłowni robię dużo powtórzeń z mniejszymi obciążeniami, co daje mi pewność, że mięśnie nie zawiodą na torze".

REKLAMA

Bieganie to nieodłączna część treningu mistrza świata z 2008 roku. "Stosuję zarówno długie biegi w jednym tempie, jak i interwały - mówi Lewis. - Wcześniej miałem problemy z kolanami, ale od kiedy biegam w butach z podeszwą ZigTech, które mają inny rozkład sił przy lądowaniu, zapomniałem o tej kontuzji".

Lewis Hamilton, ambasador marki Reebok, kontynuował swoje przygotowania do sezonu F1 2011, biorąc udział w specjalnie przygotowanej sesji treningowej w Monachium. Podczas treningu brytyjski kierowca rywalizował z dziennikarzami, wykonując serię ćwiczeń biegowych z wykorzystaniem... spadochronów, sanek i elastycznych taśm: 

 

 

Treningi prezentujące Lewisa w ubraniach i butach z kolekcji ZigTech sprawdziły maksimum jego możliwości podczas serii wymagających i unikalnych ćwiczeń wytrzymałościowych - od biegów ze spadochronem po biegi z obciążonymi sankami. Wraz z nim kolekcję testował szef działu Fitness magazynu Men's Health i redaktor redaktor naczelny polskiej edycji Runner's World - Marek Dudziński.

Podczas sesji treningowej Lewis Hamilton powiedział: "Miałem wiele zabawy w czasie serii treningów! Uwielbiam odkrywać nowe metody ćwiczeń, oczywiście jeśli oznacza to, że mogę ćwiczyć poza siłownią! Kolekcja ZigTech nie tylko wygląda świetnie, ale pozwala także na doskonałe samopoczucie. Podczas treningu cały czas czułem, że jestem pełen energii i świeżości".

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij