REKLAMA

Trenuj ciężko, wyglądaj dobrze

ATLETO to pierwsza na polskim rynku marka eleganckich i casualowych koszul, dedykowana muskularnym, wysportowanym mężczyznom.

atleto fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Unikatowa bryła, dopasowana do atletycznych, męskich sylwetek, zaprojektowana tak, aby podkreślać efekty ciężkiej pracy, dając jednocześnie poczucie elegancji. W ten sposób, marka odpowiada na rzeczywiste potrzeby mężczyzn, o rozbudowanej posturze, dla których dobranie dopasowanej koszuli jest nie lada wyzwaniem.

Koszule zostały z powodzeniem przetestowane na zróżnicowanej grupie docelowej i cieszą się uznaniem, nawet wśród bardzo wymagających klientów. Świadomy mężczyzna, z pewnością doceni jakość tkanin oraz jakość przeszycia koszuli. Gęstość ściegu, szwy bieliźnianie, czy wyjmowane fiszbiny, to niektóre z cech tych wyjątkowych koszul. Kolekcja marki to klasyka w nowoczesnym wydaniu, perfekcja wykonania i gwarancja dobrego wyglądu. Ze względu na internetową sprzedaż produktów, firma przywiązuje szczególną uwagę do profesjonalnej obsługi klienta. Każdy, może więc liczyć na fachową pomoc, przy wyborze odpowiedniej koszuli.

REKLAMA

"Uważamy, że wytrenowany mężczyzna, zasługuje na to, by dobrze i elegancko wyglądać. Koszula Atleto, ma jedynie podkreślać jego umięśnioną sylwetkę i zapewnić swobodę ruchów." Karolina i Michał Wójtowicz

Sprawdź wszystkie, dostępne modele: www.atleto.pl

Zdjęcia: Jakub Saczuk Photography

@atletoctothing

materiały prasowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA