[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Treningowa rywalizacja z Reebok Speed TR 2.0

W poniedziałek 19 lutego odbyła się oficjalna premiera nowej odsłony butów Reebok Speed TR 2.0 - modelu, który sprosta każdemu wyzwaniu. Przekonali się o tym uczestnicy treningu, którzy pod okiem trenerów i ambasadorów marki Reebok wzięli udział w rywalizacji na czas i przetestowali możliwości Reebok Speed TR 2.0.

reebok fot. Materiały prasowe
Dwie grupy, podzielone na równych zasadach, zmierzyły się ze sobą w intensywnym treningu na szybkość. Na czele drużyn stanęli ambasadorzy Reebok - Karolina Erdmann - Yoga Beat Studio oraz Andrzej Bogdał - trener, trener personalny, ekspert żywieniowy. Każdy z nich prowadził swoją drużynę do zwycięstwa, czuwając nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń.

Po kilkudziesięciu minutach intensywnej rywalizacji, z niewielką przewagą punktową, wygrał zespół Karoliny Erdmann - choć tak naprawdę tego wieczoru zwyciężyli wszyscy.

REKLAMA

Speed TR 2.0 to kolejna odsłona znanej serii treningowej marki Reebok. Nowy model łączy lekkość butów dedykowanych do ćwiczeń z odpornością tych zaprojektowanych z myślą o bardziej wymagającym treningu.

Cholewkę Speed TR 2.0 wykonano z mocnej i trwałej tkaniny CORDURA. Wytrzymały materiał nie ogranicza jednak swobody ruchu, dzięki zastosowaniu elastycznych wstawek w przedniej części buta.

Podeszwa zewnętrzna Reebok Speed TR 2.0 została wyposażona w nową konstrukcję Metasplit. Wgłębienia w różnych kierunkach zapewniają przyczepność niezależnie od nawierzchni, na której wykonywany jest trening, a elastyczny fragment w przedniej części buta stabilizuje stopę podczas takich ćwiczeń, jak burpees czy wykroki. Dodatkowo ulepszona, niskoprofilowa konstrukcja Reebok Speed TR 2.0 pozwala szybciej przetaczać stopę, tak aby osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Reebok Speed TR 2.0 zapewniają:

  • Trwałość i bezpieczeństwo - wzmocnienia z tkaniny CORDURA chronią stopę przed uszkodzeniami
  • Solidną podstawę - środkowa podeszwa wykonana z pianki EVA amortyzuje wstrząsy, a zewnętrzna, gumowa stabilizuje stopę i zapewnia przyczepność niezależnie od powierzchni
  • Funkcjonalność i szybkość - funkcja DuraCage chroni tylną część stopy i pomaga utrzymać but na miejscu, a ulepszone technologie RopePro oraz Kip Klip zapewniają dodatkowe wsparcie podczas wykonywania WOD-ów

Reebok Speed TR 2.0 są dostępne na stronie reebok.com w cenie 399 zł.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij