REKLAMA

Trening golenia na mokro

Jak korzystać z pędzla, maszynki i mydła do golenia?

zew fot. Mat. prasowe
fot. Mat. prasowe
Warszawa, 23 stycznia 2018 r. – Wraca moda na „oldschool”, a co za tym idzie, na zapomniane, ale jakże stylowe metody golenia. Przedstawiamy porady, jak prawidłowo korzystać z pędzla, maszynki i mydła do golenia.

Mężczyźni coraz staranniej dbają o swój wygląd, coraz częściej sięgają po produkty stworzone specjalnie dla nich, zaczynają świadomie budować swój styl. Cieszy fakt, że powraca trend związany z klasycznym goleniem i że wielu mężczyzn podtrzymuje męską tradycję, korzystając na co dzień z mydła do golenia oraz klasycznego pędzla – mówi Maciej Mikey Szymkowiak, ekspert ZEW for men, barber i właściciel gdyńskiego Old School Barbershop.

ZEW for men – podróże po bezdrożach i dzika natura stały się inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki kosmetycznej dla mężczyzn. ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia z węglem drzewnym z Bieszczad. W skład linii wchodzi pięć produktów: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów oraz balsam do brody.

Węgiel drzewny zawarty w linii ZEW for men skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. ZEW for men produkowany jest w Polsce.

Więcej informacji na www.poczujzew.pl.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA