[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tor F1 we Wrocławiu

Prezydent Wrocławia oraz prawie 20 tys. osób uczestniczyło w premierze pierwszego polskiego toru F1 we Wrocławiu. Każdy, kto w ostatni weekend przyszedł na wrocławski Rynek, mógł pościgać się na ulicznym torze Formuły 1, który firma LG Electronics przeniosła do wirtualnej rzeczywistości.
Promocja wirtualnego toru F1 we Wroc Promocja wirtualnego toru F1 we Wrocławiu
Premierę wrocławskiego toru F1 połączono z dwudniowym świętem LG F1 w ogólnodostępnym miasteczku namiotowym o powierzchni 1600 mkw. na wrocławskim Rynku. Przez cały weekend tysiące osób zasiadło za sterami jednego z 16 profesjonalnych bolidów-symulatorów i mogło poczuć się jak kierowcy F1 ścigający się na wrocławskim torze.

W opinii samych uczestników, największą atrakcją weekendu był jedyny w Europie symulator hydrauliczny, na którym, jadąc wrocławskim torem, można było poczuć przeciążenia i wyzwania stojące przed zawodowymi kierowcami F1.

REKLAMA

Jeszcze w tym tygodniu LG, globalny i technologiczny partner F1, sprezentuje i udostępni wrocławski tor wszystkim internautom, którzy chcieliby cieszyć się jazdą bolidem F1 po Moście Grunwaldzkim z prędkością 300 km/h na własnych komputerach. Będzie on gotowy do pobrania ze strony www.TorFormuly1.pl i zainstalowania na platformie symulatora rFactor. 

 

 

 

Dodatkowo w niedzielę na wrocławski rynek przybyło 60 najlepszych zawodników z całej Polski, wyłonionych w eliminacjach regionalnych, którzy mieli rywalizować o miano najszybszego Polaka na pierwszym wirtualnym torze Formuły 1. W samym finale wystartowało 8 najlepszych, którzy ścigali się na dystansie 5 okrążeń.

Emocji nie brakowało do samego końca wyścigu. Na przedostatniej prostej prowadził Karol Mroczkowski, jednak chwila nieuwagi sprawiła, że stracił prowadzenie i miejsce na podium. Najlepiej wykorzystał to Marcin Stryjewski z Wrocławia i to właśnie on zwyciężył, zdobywając główną nagrodę 42" telewizor LG LED.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij