REKLAMA

TommyXLewis - nowa kolekcja!

Tommy Hilfiger, który jest własnością PVH Corp. ma przyjemność zaprezentować pierwszą wspólną kolekcję TommyXLewis na Jesień 2018, zaprojektowaną przez amerykańskiego projektanta Tommy'ego Hilfigera we współpracy z brytyjskim kierowcą wyścigowym, czterokrotnym Mistrzem Świata Formuły 1® i globalnym ambasadorem linii męskiej TOMMY HILFIGER, Lewis’em Hamiltonem.

Już teraz, na stronie tommy.com, fani marki mogą zapoznać się z kulisami tworzenia kolekcji i obejrzeć wzory produktów, które będą dostępne w sprzedaży tuż po ich premierze, na eksperymentalnym jesiennym pokazie TOMMYNOW. Wydarzenie odbędzie się w Szanghaju, w Chinach, 4 września 2018.

Wspólna kolekcja TommyXLewis na Jesień 2018, odwołuje się do sportowych korzeni marki, nawiązując do kultowych, klasycznych, amerykańskich fasonów. Charakter Lewisa Hamiltona jest wyczuwalny w każdym z projektów i czerpie inspirację z jego własnej garderoby. Całość utrzymana jest w luksusowym stylu street'owym i eksponuje szczęśliwą liczbę rajdowca - 44. Unikatowe logo kolekcji zawiera charakterystyczną flagę marki umieszczoną między inicjałami Lewisa Hamiltona, które wypisano krojem Old English Gothic w kolorze Sky Captain - nawiązując do rysunków wytatuowanych na ciele sportowca.

REKLAMA

Kolekcja TommyXLewis na Jesień 2018 charakteryzuje się odważną kolorystyką, sportowymi akcentami, kultowymi fasonami i zróżnicowanymi liniami. Kluczowe modele to sweter hokejowy, z napisem "LH" na froncie; długa, kurtka parka w wojskowej zieleni z odpinaną, dwustronną podszewką; biały dres z aksamitnymi paskami wzdłuż szwów ramion i nogawek oraz napisem "LOYALTY" na plecach, nawiązującym do osobistego tatuażu Lewisa; oraz płaszcz typu szynel z  wełny i aksamitu, z marynarskimi guzikami w odcieniu złota.

Kolekcja HILFIGER COLLECTION i kolekcja kapsułowa TOMMY ICONS dla kobiet, także zadebiutują podczas jesiennego pokazu TOMMYNOW 2018 w Szanghaju.

Wszystkie modele z wybiegu będą dostępne w systemie kanałów sprzedaży natychmiastowej w ponad 70 krajach, w sklepach TOMMY HILFIGER i na stronie tommy.com, wybranych sklepach partnerskich, a także poprzez media społecznościowe.

Materiały nadesłane przez producenta.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA