Tommy Hilfiger w nowej odsłonie

Tommy Hilfiger jest powszechnie znany jako pionier klasycznego amerykańskiego stylu. Od ponad 30 lat jest to jedna z wiodących marek w świecie mody, która cieszy się wysoką rozpoznawalnością, zajmuje topowe  miejsca w rankingach modowych brandów, a po projekty sygnowane tą marką sięgają styliści i celebryci na całym świecie. Rafael Nadal, Lewis Hamilton, Bruno Mars, Gigi Hadid, Hailey Baldwin oraz Winnie Harlow to dopiero początek długiej listy ambasadorów Tommy’ego.

Wszystkie jego projekty to odzwierciedlenie indywidualności, swobody charakteru oraz elegancji w sportowym wydaniu. Modowe dodatki to przede wszystkim uniwersalny, ale zdecydowanie niebanalny design, inspirowany atmosferą Nowego Jorku, który ożywi każdą stylizacje i nada jej charakteru.

Kolekcje czasomierzy Tommy Hilfiger cechują się nie tylko kultowym amerykańskim stylem , lecz też jakością użytych materiałów, takich jak: japoński  mechanizm kwarcowy, antyalergiczna stal szlachetna czy szkło mineralne.

Na sezon jesień-zima 2018 projektant przygotował kilka wyjątkowych kolekcji zegarków, wśród których każdy mężczyzna znajdzie czasomierz dla siebie. Niemniej jednak, gwiazdą tego sezonu jest model z kolekcji Decker (ref 262679), który został zaprojektowany z myślą o mężczyznach pewnych siebie oraz swojego stylu. Kultowe już połączenie charakterystycznego camelowego paska i gustownej granatowej tarczy to niesamowicie zgrany duet, a rozbudowany datownik zapewni, iż właściciel owego zegarka zawsze będzie o czasie i na czasie.

Zapoznaj się z kolekcją Tommy Hilfiger i wybierz swój wyjątkowy zegarek.

Odwiedź butiki SWISS lub swiss.com.pl

REKLAMA