[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Tommy Hilfiger w nowej odsłonie

Tommy Hilfiger jest powszechnie znany jako pionier klasycznego amerykańskiego stylu. Od ponad 30 lat jest to jedna z wiodących marek w świecie mody, która cieszy się wysoką rozpoznawalnością, zajmuje topowe  miejsca w rankingach modowych brandów, a po projekty sygnowane tą marką sięgają styliści i celebryci na całym świecie. Rafael Nadal, Lewis Hamilton, Bruno Mars, Gigi Hadid, Hailey Baldwin oraz Winnie Harlow to dopiero początek długiej listy ambasadorów Tommy’ego.

Wszystkie jego projekty to odzwierciedlenie indywidualności, swobody charakteru oraz elegancji w sportowym wydaniu. Modowe dodatki to przede wszystkim uniwersalny, ale zdecydowanie niebanalny design, inspirowany atmosferą Nowego Jorku, który ożywi każdą stylizacje i nada jej charakteru.

Kolekcje czasomierzy Tommy Hilfiger cechują się nie tylko kultowym amerykańskim stylem , lecz też jakością użytych materiałów, takich jak: japoński  mechanizm kwarcowy, antyalergiczna stal szlachetna czy szkło mineralne.

REKLAMA

Na sezon jesień-zima 2018 projektant przygotował kilka wyjątkowych kolekcji zegarków, wśród których każdy mężczyzna znajdzie czasomierz dla siebie. Niemniej jednak, gwiazdą tego sezonu jest model z kolekcji Decker (ref 262679), który został zaprojektowany z myślą o mężczyznach pewnych siebie oraz swojego stylu. Kultowe już połączenie charakterystycznego camelowego paska i gustownej granatowej tarczy to niesamowicie zgrany duet, a rozbudowany datownik zapewni, iż właściciel owego zegarka zawsze będzie o czasie i na czasie.

Zapoznaj się z kolekcją Tommy Hilfiger i wybierz swój wyjątkowy zegarek.

Odwiedź butiki SWISS lub swiss.com.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij