[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tommy Hilfiger przedstawia kapsułową męską kolekcję narciarską

Tommy Hilfiger, którego właścicielem jest PVH Corp., przedstawia męską zimową kolekcję kapsułową. Odzież sportowa zaprojektowana została  we współpracy z marką Rossignnol. Grupa Rossignol jest liderem w branży sportów narciarskich i posiada ponad 108 letnie doświadczenie w projektowaniu  wysokiej jakości i wygodnej odzieży narciarskiej.

Kolekcja TommyXRossignol to innowacyjność i nowoczesność, połączona z  modowym sznytem marki Tommy Hilfiger. Kolekcja  będzie dostępna w wybranych sklepach Tommy Hilfiger na całym świecie, na stronie tommy.com oraz na stronie rossignol.com, od listopada.

„Już w młodości pasjonowały mnie sporty zimowe i narciarstwo.” – mówi Tommy Hilfiger. „Już od dawna planowałem stworzenie takiej kapsułowej kolekcji. Współpraca z marką Rossignol sprawiła, że moja koncepcja ujrzała światło dzienne w najlepszym możliwym wydaniu. Wspólne wartości,takie jak; jakość, doskonałe dopasowanie i łączenie mody z technologią pozwoliły nam stworzyć kolekcję, która świetnie sprawdzi się zarówno na stoku jak i podczas après-ski.”

W kapsułowej kolekcji TommyXRossignol znajdziemy  nastepujące propozycje zimowej odzieży  dla mężczyzn:  trzy ciepłe kurtki narciarskie, dwie lekkie kurtki, ;, pięć swetrów zapinanych na suwak i dwie pary spodni narciarskich. W każdej  części kolekcji widoczne są wspólne kolory (bieli, czerwień i niebieski) oraz logotypy obydwu obu marek. . Ceny detaliczne wahają się od 499 euro do 699 euro za kurtki i od 149 euro do 399 euro za swetry czy spodnie.

Cztery sylwetki z kolekcji TommyXRossignol miały swoją premierę podczas targów Pitti Immagine Uomo w styczniu tego roku,  razem z jesiennymi kolekcjami Hilfiger Edition, Tommy Hilfiger Tailored, i męską kolekcją Tommy Hilfiger. Prezentacja odbyła się w historycznym a zarazemnowatorskim miejscu, które idealnie odzwierciedlało zamiłowanie marki do łączenia tradycji i nowoczesności.

* Kapsułowa kolekcja ‘TommyXRossignol’ będzie dostępna od listopada 2017. Znajdą się w niej cztery sylwetki – efekt połaczenia  logo “Tommy Hilfiger” z technicznym aspektem odzieży sportowej i trzykolorowym logo marki Rossignol.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij