[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Promocje

  • Tommy Hilfiger przedstawia drugą edycję kolekcji narciarskiej TommyXRossignol

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Tommy Hilfiger przedstawia drugą edycję kolekcji narciarskiej TommyXRossignol

Marka Tommy Hilfiger przedstawia premierę drugiej zimowej kolekcji premium, przygotowanej we współpracy z Rossignol – światowym liderem odzieży narciarskiej. Kontynuując sukces pierwszej kapsułowej linii TommyXRossignol dla mężczyzn, kolekcja Zima 2018 obejmie także odzież i dodatki dla kobiet i połączy wysoką jakość ze stylowym wzornictwem. 

Kampania wizerunkowa kolekcji, autorstwa fotografa Benny'ego Horne'a, została zrealizowana w górskim krajobrazie Chamonix-Mont-Blanc. Jej zadaniem jest jednoczesna prezentacja modnego stylu, jak i technicznych właściwości produktów. W sesji zdjęciowej udział wzięli  modele i influencerzy tacy jak: Natalie Ludwig, Pietro Boselli i Désiré Mia – zapaleni narciarze, którzy kochają przełamywać konwencje zarówno w codziennym życiu, jak i na stoku.

W drugiej kolekcji TommyXRossignol znajdują się zarówno ubrania narciarskie, jak i odzież après-ski z kolorowymi projektami. Zaawansowaną technicznie odzież sportową wykonano z nowoczesnych profesjonalnych tkanin i utrzymano w klasycznej palecie czerwieni, bieli i niebieskiego. Elementy linii oznaczono charakterystyczną flagą TOMMY HILFIGER oraz logiem marki Rossignol w postaci koguta.

REKLAMA

Kolekcję męską tworzy seria kurtek: pikowanych, warstwowych oraz miękkich, a także narciarskie spodnie i akcesoria: czapki, kominy, szaliki oraz skórzane narciarskie rękawice. W linii dla kobiet znajdują się narciarskie kurtki softshell oraz kurtki pikowane, bluzy, narciarskie spodnie oraz czapki beanie, szaliki i skórzane rękawiczki – narciarskie oraz model z jednym palcem.

Klienci i miłośnicy marki mogą podzielić się wrażeniami o kolekcji i dołączyć do konwersacji w mediach społecznościowych za pomocą hasztagów #TommyHilfiger i #TommyXRossignol oraz profilu @TommyHilfiger.

Kolekcja TommyXRossignol jest dostępna na całym świecie w wybranych sklepach TOMMY HILFIGER, na tommy.com, u wybranych partnerów hurtowych, w sklepach Rossignol oraz na rossignol.com.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij