[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Tommy Hilfiger i The Chainsmokers

Tommy Hilfiger ma przyjemność ogłosić, iż słynny popowy duet The Chainsmokers (Alex Pall i Andrew Drew Taggart), zostali mianowani globalnymi ambasadorami kolekcji męskiej na jesień 2017. Duet, mający na koncie nagrodę Grammy, wzbogaca markę z ponad 30-letnią tradycją w kreowaniu światowej mody męskiej o współczesny, młodzieńczy akcent.

Tommy Hilfiger

Inaugurując początek swojego ambasadorstwa, The Chainsmokers wystąpili podczas pokazu mody TOMMYNOW Jesień 2017, w kultowym Roundhouse w Londynie, 19 września 2017. W pokazie pojawiły się zarówno projekty z kolekcji damskiej, jak i męskiej. Ponadto, z okazji współpracy zaprojektowano kurtkę typu bomber, inspirowaną duetem The Chainsmokers, która jest dostępna w sprzedaży od jesieni.

„The Chainsmokers znajdują się w samym centrum współczesnej pop-kultury”, powiedział Tommy Hilfiger.  „ Alex i Drew stanowią perfekcyjną definicję dzisiejszego Tommy Guy – wyróżniają się talentem, optymizmem i niewymuszonym luzem.  Bardzo się cieszę z możliwości współpracy z nimi”.

„Tommy przetarł szlak dla współpracy między światem mody i muzyki. Jesteśmy podekscytowani współpracą z marką, której tak blisko do naszego spojrzenia na sztukę i która podziela nasze zamiłowanie do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla naszych fanów” - mówią The Chainsmokers.

Kampania została sfotografowana w San Francisco przez Lachlana Baileya, a za ścieżkę dźwiękową ekskluzywnego video odpowiadają bohaterowie kampanii, The Chainsmokers.

Kolekcja męska jesień 2017 jest inspirowana latami dziewięćdziesiątymi, uosabiając buntowniczą postawę charakteryzującą tę dekadę.

Projekty dostępne będą w sklepach Tommy Hilfiger na całym świecie, oraz online pod adresem tommy.com.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij