[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Tommy Hilfiger i The Chainsmokers

Tommy Hilfiger ma przyjemność ogłosić, iż słynny popowy duet The Chainsmokers (Alex Pall i Andrew Drew Taggart), zostali mianowani globalnymi ambasadorami kolekcji męskiej na jesień 2017. Duet, mający na koncie nagrodę Grammy, wzbogaca markę z ponad 30-letnią tradycją w kreowaniu światowej mody męskiej o współczesny, młodzieńczy akcent.

Tommy Hilfiger

Inaugurując początek swojego ambasadorstwa, The Chainsmokers wystąpili podczas pokazu mody TOMMYNOW Jesień 2017, w kultowym Roundhouse w Londynie, 19 września 2017. W pokazie pojawiły się zarówno projekty z kolekcji damskiej, jak i męskiej. Ponadto, z okazji współpracy zaprojektowano kurtkę typu bomber, inspirowaną duetem The Chainsmokers, która jest dostępna w sprzedaży od jesieni.

„The Chainsmokers znajdują się w samym centrum współczesnej pop-kultury”, powiedział Tommy Hilfiger.  „ Alex i Drew stanowią perfekcyjną definicję dzisiejszego Tommy Guy – wyróżniają się talentem, optymizmem i niewymuszonym luzem.  Bardzo się cieszę z możliwości współpracy z nimi”.

„Tommy przetarł szlak dla współpracy między światem mody i muzyki. Jesteśmy podekscytowani współpracą z marką, której tak blisko do naszego spojrzenia na sztukę i która podziela nasze zamiłowanie do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla naszych fanów” - mówią The Chainsmokers.

Kampania została sfotografowana w San Francisco przez Lachlana Baileya, a za ścieżkę dźwiękową ekskluzywnego video odpowiadają bohaterowie kampanii, The Chainsmokers.

Kolekcja męska jesień 2017 jest inspirowana latami dziewięćdziesiątymi, uosabiając buntowniczą postawę charakteryzującą tę dekadę.

Projekty dostępne będą w sklepach Tommy Hilfiger na całym świecie, oraz online pod adresem tommy.com.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij