Tissot T-Touch Connect Solar

To kolejna generacja słynnych modeli T-Touch produkowanych od 1999 roku. Ten wyjątkowy model nie jest ani gadżetem, ani urządzeniem mobilnym. To pełnowartościowy zegarek z funkcjami smartwatch’a.

Tissot T-Touch Connect Solar fot. materiały prasowe Tissot

Tissot T-Touch Connect Solar to połączenie kunsztu tradycyjnego zegarmistrzostwa z nowoczesnymi technologiami wykorzystującymi zasilanie energią słoneczną i gwarantujący bezpieczeństwo danych szwajcarski system operacyjny SwALPS (Swiss Autonomous Low Power System). Jego 47-milimetrowa tytanowa koperta ma odporny na zarysowania ceramiczny pierścień i jest wodoszczelna do 100 metrów.

Tissot T-Touch Connect Solarfot. materiały prasowe Tissot

Dzięki użytym komponentom elektronicznym o niskim zużyciu energii oraz ukrytym w tarczy ogniwom fotowoltaicznym najnowszej generacji, zegarek może działać w sposób niemal nieograniczony w trybie niesparowanym (bez połączenia ze smartfonem) oraz nawet przez 6 miesięcy (w zależności od użytkowania i ekspozycji na promienie słoneczne) w trybie sparowanym ze smartfonem.

Tissot T-Touch Connect Solarfot. materiały prasowe Tissot

Model ten jest kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS i Android, a wkrótce także z Harmony OS.  Najważniejsze funkcje zegarka to wieczny kalendarz, minutnik, chronograf, budzik, funkcja prognozy pogody oraz wysokościomierz, a także monitorowanie aktywności i powiadomienia o przychodzących wiadomościach czy połączeniach. Zegarek jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych.

www.tissotwatches.com

Zobacz również:
Lekarze coraz częściej przestrzegają przed niebezpiecznym trendem zwanym dry scooping, który staje się popularny wśród bywalców siłowni oraz użytkowników TikToka.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA