Tissot SuperSport Chrono - zawsze w ruchu

Tissot od lat związany jest ze światem sportu, co ma odzwierciedlenie w kolekcjach zegarków oferowanych przez markę. Z myślą o osobach aktywnych, szukających czasomierza o nowoczesnym, sportowym designie stworzył kolekcję Tissot SuperSport Chrono.

Tissot Tissot

Tissot SuperSport Chrono to zegarek, którego nie sposób nie zauważyć. Wzrok przyciąga imponująca koperta o średnicy 45,5 mm wykonana ze stali szlachetnej w kilku kolorach do wyboru: srebrnym oraz czarnym lub w tonacji różowego złota uzyskanym dzięki technologii PVD. Mocnego, męskiego charakteru dodają mu detale. Kopertę otacza nieruchomy pierścień z wygrawerowaną skalą tachometryczną z podziałką do 400 km/godz. Wykończeniem harmonizuje on z kolorystycznie z wykończeniem koperty i tarczy.

Pierścień może być czarny z białą podziałką, w kolorze żółtego złota z czarną wstawką z nadrukiem w odcieniu żółtego złota, w tonacji różowego złota z czarną wstawką i różowozłotym nadrukiem lub stalowy z czarną wstawką. Do tych elementów dopasowano barwy przycisków chronografu i tarczy. Już tylko to sprawia, że wybór jest naprawdę duży. Do tego trzeba dodać jeszcze trzy kolory skórzanych pasków i dwa kolory stalowych bransolet.

Kolekcja jest wyposażona w kwarcowy kaliber produkcji ETA, szwajcarskiej manufaktury słynącej z jakości i niezawodności swoich mechanizmów. Na tarczy Tissot SuperSport Chrono znajdują się pokryte warstwą Super-Luminova® indeksy i duże wskazówki ułatwiające odczytanie czasu nawet w ciemnościach. Na godz. 6:00 umieszczono okienko daty, sekundnik znajduje się na godz. 6.00. Licznik na godz. 2.00 odmierza dziesiąte części sekundy, licznik 30-minutowy na godz. 10.00 odmierza dłuższe odcinki czasu. Tarczę chroni odporne na zarysowania szafirowe szkło. Chronograf jest wodoszczelny do ciśnienia 10 bar.

Tissot SuperSport Chrono to kolekcja pełna charakteru, która dzięki szerokiemu wyborowi modeli doskonale dopasowuje się do stylu właściciela. Te czasomierze są idealnym wyborem dla mężczyzn nie bojących się przyciągać spojrzeń.

www.tissotwatches.com

REKLAMA