[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Timex szuka śmiałków na ekstremalną wyprawę!

Czy jesteś wystarczająco odważny i wytrwały, by zmierzyć się z przyrodą z nowymi zegarkami Expedition Shock? Jeśli tak, weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest ekstremalna wyprawa do Szkocji, na którą możesz pojechać ze swoim najlepszym kumplem.

Timex szuka śmiałków na ekstremalną wyprawę do Szkocji!
„Some of us stay home and some don’t” – takim hasłem Timex promuje nową kolekcję swoich zegarków Expedition Shock, zachęcając młodych pasjonatów outdoorowych wyzwań i przygody do zaangażowania się w ekscytujący, adrenalinowy projekt. Co trzeba zrobić, by stać się jego uczestnikiem? Wystarczy za pomocą specjalnej aplikacji na facebookowym fanpage’u Men’s Health odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Dlaczego powinieneś dołączyć do naszej ekspedycji do Szkocji?”

Autor najciekawszej odpowiedzi wygra niezapomnianą, trzydniową wyprawę do Szkocji dla siebie i – uwaga! – swego najlepszego przyjaciela. Zwycięzcę konkursu i jego towarzysza czekają na miejscu spływy kajakowe rwącymi rzekami, pokonywanie górskich pustkowi na rowerach, piesze wycieczki przez wciąż jeszcze dzikie rejony Szkocji oraz biwakowanie na łonie natury.

REKLAMA

Czy jesteś wystarczająco odważny i wytrwały, by stawić czoła takiemu wyzwaniu? Jeśli tak i chcesz z zegarkiem Timex Expedition Shock na nadgarstku przeżyć przygodę, którą będziesz wspominać do końca życia, wypełnij formularz dostępny na fanpage’u MH. Na zgłoszenia śmiałków, którzy chcą podjąć się tego wyzwania, Timex czeka do końca kwietnia.

   Zgłoś swój udział w Timex Expedition Scotland!   

T

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij