Timex szuka śmiałków na ekstremalną wyprawę!

Czy jesteś wystarczająco odważny i wytrwały, by zmierzyć się z przyrodą z nowymi zegarkami Expedition Shock? Jeśli tak, weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest ekstremalna wyprawa do Szkocji, na którą możesz pojechać ze swoim najlepszym kumplem.

Timex szuka śmiałków na ekstremalną wyprawę do Szkocji! Timex

„Some of us stay home and some don’t” – takim hasłem Timex promuje nową kolekcję swoich zegarków Expedition Shock, zachęcając młodych pasjonatów outdoorowych wyzwań i przygody do zaangażowania się w ekscytujący, adrenalinowy projekt. Co trzeba zrobić, by stać się jego uczestnikiem? Wystarczy za pomocą specjalnej aplikacji na facebookowym fanpage’u Men’s Health odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Dlaczego powinieneś dołączyć do naszej ekspedycji do Szkocji?”

Autor najciekawszej odpowiedzi wygra niezapomnianą, trzydniową wyprawę do Szkocji dla siebie i – uwaga! – swego najlepszego przyjaciela. Zwycięzcę konkursu i jego towarzysza czekają na miejscu spływy kajakowe rwącymi rzekami, pokonywanie górskich pustkowi na rowerach, piesze wycieczki przez wciąż jeszcze dzikie rejony Szkocji oraz biwakowanie na łonie natury.

Timex szuka śmiałków na ekstremalną wyprawę do Szkocji!Timex

Czy jesteś wystarczająco odważny i wytrwały, by stawić czoła takiemu wyzwaniu? Jeśli tak i chcesz z zegarkiem Timex Expedition Shock na nadgarstku przeżyć przygodę, którą będziesz wspominać do końca życia, wypełnij formularz dostępny na fanpage’u MH. Na zgłoszenia śmiałków, którzy chcą podjąć się tego wyzwania, Timex czeka do końca kwietnia.

   Zgłoś swój udział w Timex Expedition Scotland!   

T

Zobacz również:
REKLAMA