[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Timex: precyzja w każdych warunkach

Laureaci konkursu z całej Europy musieli poznać i pokonać własne granice, by w pełni przetestować nie tylko swoją odwagę, lecz również możliwości zegarka Timex Expedition Grid Shock. Wszyscy wyszli z tej próby zwycięsko.

Timex Expedition, Timex
Teoria to czasami jedno, a praktyka drugie, dlatego Timex zebrał śmiałków ze wszystkich zakątków Europy, aby sprawdzić, w którym momencie się łączą, i przetestować swój nowy zegarek – Timex Expedition Grid Shock – w tak trudnych warunkach, jak to tylko możliwe.

 

Właśnie w ten sposób zwycięzcy ogłoszonego wcześniej na łamach Men’s Health konkursu trafili do Parku Narodowego Cairngorms w Szkocji. A tam, poza paskudną pogodą, czekało na nich – i na zegarek – spotkanie z ich własnymi limitami. Pokonać teoretycznie niedostępny dla człowieka kanion, a w dodatku zrobić to na własnych nogach, skacząc z wysokich skał wprost do lodowatej wody, nurkując w niej i wspinając się po śliskich głazach? Załatwione.

REKLAMA

 

Przejść dziesiątki kilometrów w trudno dostępnym terenie, gdzie temperatura w nocy (wyjątkowo widnej) spada do granic wytrzymałości? Nie ma sprawy! Ekstremalny spływ rwącą rzeką, której kolor kojarzy się ze spiętrzonymi chmurami, a nie z niebieską laguną? Proszę bardzo.

A to wszystko w trzy intensywne dni, po których z całą pewnością można powiedzieć jedno: Szkocja to nie dudy i spódnice w kratę, lecz dzika i czasem groźna przyroda, która człowieka i sprzęt, z którym wyrusza on na wyprawę, testuje do granic możliwości. Test, oczywiście, zaliczony w 100 procentach.

Timex Expedition Grid Shock 

Nie do zdarcia

Zgodnie ze standardami ISO zegarek jest ekstremalnie wytrzymały, więc niestraszne mu spotkanie z młotkiem, a nawet przypadkowe spotkanie z podwodną skałą na trasie bezkompromisowego spływu górską, rwącą rzeką. Uczestnicy wyprawy Timex do Szkocji nie zawsze z własnej woli przetestowali to na sobie. Kolej na Ciebie.

W pełni funkcjonalny

Oprócz wskazywania kilku ustalonych czasów, masz do wyboru stoper zapamiętujący kolejne okrążenia, minutnik (timer) oraz funkcję, która wibracjami i sygnałami dźwiękowymi powiadamia, że już najwyższy czas zadbać o nawodnienie (hydra). W trakcie ekstremalnej wyprawy to naprawdę przydatna funkcja.

Ekstremalny design

Wystarczy rzut oka na zegarek Timex Expedition Grid Shock, by zrozumieć, że ma się do czynienia ze sprzętem, którego pełnię możliwości przetestować może dopiero ekstremalna wyprawa, a nie niedzielny spacer. Solidny i masywny, z wyjątkowo czytelnymi wskazaniami, pomoże Ci poradzić sobie w każdych warunkach, o każdej porze dnia i nocy.

 W tych sklepach znajdziesz zegarek Timex Expedition Grid Shock:

 • Gdańsk: Salon jubilerski Mini Max (Alfa Gdańsk)
 • Gdynia: Zegarmistrz Ogrodowicz i Syn
 • Gorzów Wielkopolski: Zegarmistrz EDWA
 • Inowrocław: Sklep Jubilerski Diament
 • Kielce: Zegarki i Zegarmistrz Fijałkowski (Galeria Echo)
 • Łódź: Studio Time Zone (Manufaktura)
 • Lublin: Galeria Zegarków KORN (E. Leclerc)
 • Nowy Sącz: Jubiler Sezam (Galeria Sandecja)
 • Rzeszów: Max Time (Galeria Grafi cca)
 • Sosnowiec: Prince Biżuteria i Zegarki (Fashion House)
 • Toruń: Salon z zegarkami Arttime
 • Wrocław: Sklep JUBILEO (Partner Verona) (Magnolia Park)
 • Zielona Góra: Sklep Jubilerski Yes (Focus Mall)

Po więcej informacji dotyczących zegarka Timex Grid Shock i ekspedycji Timex do Szkocji zajrzyj na timex.pl 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij