Timex: precyzja w każdych warunkach

Laureaci konkursu z całej Europy musieli poznać i pokonać własne granice, by w pełni przetestować nie tylko swoją odwagę, lecz również możliwości zegarka Timex Expedition Grid Shock. Wszyscy wyszli z tej próby zwycięsko.

Timex Expedition, Timex Materiały prasowe

Teoria to czasami jedno, a praktyka drugie, dlatego Timex zebrał śmiałków ze wszystkich zakątków Europy, aby sprawdzić, w którym momencie się łączą, i przetestować swój nowy zegarek – Timex Expedition Grid Shock – w tak trudnych warunkach, jak to tylko możliwe.

Timex Expedition, TimexMateriały prasowe
 

Właśnie w ten sposób zwycięzcy ogłoszonego wcześniej na łamach Men’s Health konkursu trafili do Parku Narodowego Cairngorms w Szkocji. A tam, poza paskudną pogodą, czekało na nich – i na zegarek – spotkanie z ich własnymi limitami. Pokonać teoretycznie niedostępny dla człowieka kanion, a w dodatku zrobić to na własnych nogach, skacząc z wysokich skał wprost do lodowatej wody, nurkując w niej i wspinając się po śliskich głazach? Załatwione.

Timex Expedition, TimexMateriały prasowe
 

Przejść dziesiątki kilometrów w trudno dostępnym terenie, gdzie temperatura w nocy (wyjątkowo widnej) spada do granic wytrzymałości? Nie ma sprawy! Ekstremalny spływ rwącą rzeką, której kolor kojarzy się ze spiętrzonymi chmurami, a nie z niebieską laguną? Proszę bardzo.

A to wszystko w trzy intensywne dni, po których z całą pewnością można powiedzieć jedno: Szkocja to nie dudy i spódnice w kratę, lecz dzika i czasem groźna przyroda, która człowieka i sprzęt, z którym wyrusza on na wyprawę, testuje do granic możliwości. Test, oczywiście, zaliczony w 100 procentach.

Timex Expedition Grid Shock 

Nie do zdarcia

Zgodnie ze standardami ISO zegarek jest ekstremalnie wytrzymały, więc niestraszne mu spotkanie z młotkiem, a nawet przypadkowe spotkanie z podwodną skałą na trasie bezkompromisowego spływu górską, rwącą rzeką. Uczestnicy wyprawy Timex do Szkocji nie zawsze z własnej woli przetestowali to na sobie. Kolej na Ciebie.

W pełni funkcjonalny

Oprócz wskazywania kilku ustalonych czasów, masz do wyboru stoper zapamiętujący kolejne okrążenia, minutnik (timer) oraz funkcję, która wibracjami i sygnałami dźwiękowymi powiadamia, że już najwyższy czas zadbać o nawodnienie (hydra). W trakcie ekstremalnej wyprawy to naprawdę przydatna funkcja.

Ekstremalny design

Wystarczy rzut oka na zegarek Timex Expedition Grid Shock, by zrozumieć, że ma się do czynienia ze sprzętem, którego pełnię możliwości przetestować może dopiero ekstremalna wyprawa, a nie niedzielny spacer. Solidny i masywny, z wyjątkowo czytelnymi wskazaniami, pomoże Ci poradzić sobie w każdych warunkach, o każdej porze dnia i nocy.

Timex Expedition, TimexMateriały prasowe

 W tych sklepach znajdziesz zegarek Timex Expedition Grid Shock:

 • Gdańsk: Salon jubilerski Mini Max (Alfa Gdańsk)
 • Gdynia: Zegarmistrz Ogrodowicz i Syn
 • Gorzów Wielkopolski: Zegarmistrz EDWA
 • Inowrocław: Sklep Jubilerski Diament
 • Kielce: Zegarki i Zegarmistrz Fijałkowski (Galeria Echo)
 • Łódź: Studio Time Zone (Manufaktura)
 • Lublin: Galeria Zegarków KORN (E. Leclerc)
 • Nowy Sącz: Jubiler Sezam (Galeria Sandecja)
 • Rzeszów: Max Time (Galeria Grafi cca)
 • Sosnowiec: Prince Biżuteria i Zegarki (Fashion House)
 • Toruń: Salon z zegarkami Arttime
 • Wrocław: Sklep JUBILEO (Partner Verona) (Magnolia Park)
 • Zielona Góra: Sklep Jubilerski Yes (Focus Mall)

Po więcej informacji dotyczących zegarka Timex Grid Shock i ekspedycji Timex do Szkocji zajrzyj na timex.pl 

Zobacz również:
REKLAMA