The Rich Hand – krem do rąk dla... każdego!

Dłonie to nasza wizytówka i czy tego chcemy, czy nie, zdradzają wiele naszych tajemnic. Można z nich wyczytać styl życia, podejście do pielęgnacji, a nawet niektóre dolegliwości. Dlatego troska o nie powinna być częścią codziennych rytuałów do zdrowia i urody. Tym bardziej, że kompleksowa pielęgnacja dłoni nie musi być ani trudna, ani czasochłonna.

The Rich Hand Fot. Producent

The Rich Hand marki Herbus Cosmetics już od pierwszej chwili widocznie poprawia stan skóry, zapewnia komfort i ulgę, a przy regularnym stosowaniu skutecznie regenerują nawet bardzo zniszczoną skórę. Skoncentrowana formuła sprawia zaś, że jest dwa razy bardziej wydajna niż zwykły krem.

KREM DO RĄK INTENSYWNA REGENERACJA

Służy silnej regeneracji podrażnionej, szorstkiej, przesuszonej i narażonej na trudne warunki pogodowe skóry. Już od pierwszej chwili pozwala poczuć komfort i ulgę, a przy regularnym stosowaniu regeneruje nawet bardzo zniszczone dłonie, działając korzystnie na równowagę mikrobiomu na powierzchni skóry. Jego naturalny skład jest tak skuteczny, a zarazem delikatny i bezpieczny, że po The Rich Hand Cream mogą sięgnąć osoby ze skłonnością do AZS, łuszczycy i egzemy.

Jego receptura pełna jest substancji o sprawdzonym działaniu: babka lancetowata wszechregeneruje, kompleks na bazie probiotyku równoważy mikrobiom skóry, inulina działa prebiotycznie, urea nawilża, niacynamid wyrównuje koloryt i zapewnia elastyczność, masło shea regeneruje i daje uczucie odżywienia, lanolina działa ochronnie i wygładza, ferment drożdżowy przywraca zdrowy wygląd skóry, polisacharydy nawilżają i łagodzą.

Co ważne, i wygodne, krem łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania (nie klei się), tworząc na powierzchni skóry ochronny, nietłusty film. Dzięki The Rich Hand Cream skóra dłoni będzie zregenerowana i nawilżona od pierwszej chwili, odmłodzona i z wyrównanym kolorytem, miękka, wygładzona i elastyczna oraz ukojona i ochroniona przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

Krem do rąk Intensywna Regeneracja, The Rich Hand Cream, sugerowana cena detaliczna 37 zł (75 ml)

Więcej informacji na www.herbuscosmetics.com oraz na social mediach marki Herbus Cosmetics.

 

Zobacz również:
REKLAMA