[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Testerzy MH chwalą Gillete Mach 3 Sensitive

Minimalizuje wysuszanie skóry. Zmniejsza występowanie podrażnień na twarzy i szyi. Sprawia, że codziennie golenie jest bardziej komfortowe. Taką opinię omaszynce Mach 3 Sensitive wystawili Czytelnicy MH, którzy wzięli udział w teście nowego produktu Gillette dla mężczyzn o wrażliwej skórze.

fot. Gillette
Już po raz trzeci marka Gillette zaprosiła Czytelników Men’s Health do testowania ich nowych produktów do golenia dla mężczyzn. Tym razem zadaniem 50 facetów, którzy zostali wytypowani do udziału w teście, było uważne przyjrzenie się nowej maszynce do golenia Gillette Mach 3 Sensitive, stworzonej z myślą o mężczyznach o wrażliwej skórze. Ten nowy, zaawansowany model zaprojektowano specjalnie dla osób, które poszukują perfekcyjnego golenia nawet w najbardziej wrażliwych obszarach twarzy, w tym linii szczęki i szyi.

Gillette Mach 3 Sensitive: więcej  komfortu, mniej podrażnień

REKLAMA

Poranne golenie to zabieg, który jest wykonywany przez każdego mężczyznę. Większość z nich podczas tej rutynowej czynności odczuwa duży dyskomfort, spowodowany występowaniem podrażnień na twarzy oraz nieprzyjemnym swędzeniem. Marka Gillette doskonale rozumie potrzeby mężczyzn, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stworzyła wyjątkową maszynkę Mach3 Sensitive, którą na początku czerwca wysłaliśmy naszym testerom.

fot. Gillette fot. Gillette fot. Gillette

(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię)

Wspólny test Gillette i Men’s Health trwał 14 dni. Czy przekazana wybranym Czytelnikom maszynka Gillette Mach 3 Sensitive przypadła im do gustu? Z całą pewnością tak. Świadczą o tym odpowiedzi, których udzielili w specjalnej, podsumowującej całą akcję ankiecie.

fot. Gillette fot. Gillette fot. Gillette

(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię)

Ponad 69% testerów stwierdziło, że pod względem komfortu golenia nowa maszynka Gillette jest lepsza od maszynek, których używali wcześniej. Ponad 83% oświadczyło, że używanie maszynki Mach3 Sensitive wpływa na poprawę komfortu podczas golenia oraz minimalizuje poczucie podrażnienia skóry twarzy oraz szyi podczas golenia. Ponadto czterech na dziesięciu zadeklarowało, że zaobserwowało zdecydowaną różnicę w swoim porannym samopoczuciu po goleniu nową Gillette Mach 3 Sensitive.
 

fot. Gillette

(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię)

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij