Ten Square Games po raz 4 startuje z Akademią Free2Play!

We wrześniu wystartuje kolejna edycja darmowych kursów online Akademia Free2Play. Organizatorem zmagań jest studio developerskie Ten Square Games tworzące gry hobbistyczne na urządzenia mobilne.

To szansa dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w branży GameDev. Tym razem oprócz ścieżki Game designera będzie można wybrać drogę Programisty lub Grafika. Twórcy akademii nie zostawiają uczestników bez opieki i już niebawem na stronie akademiaf2p.pl udostępnią pierwsze kursy dla uczestników, które zakończone będą ćwiczeniami sprawdzającymi nabyte umiejętności.

REKLAMA

Kursy w ramach Akademii Free2Play skonstruowaliśmy w sposób umożliwiający bezstresową i efektywną naukę od podstaw, dlatego zapraszamy wszystkich chcących poznać gamedev od podszewki. Podczas szkoleń online uczestnicy zmierzą się z zadaniami, które dla najlepszych będą przepustką na stacjonarne warsztaty we Wrocławiu. Tam zespoły zbudowane z designerów, grafików i programistów staną przed kolejnym wyzwaniem – stworzeniem w pełni autorskiej gry. Wygrani zdobędą nie tylko nagrody rzeczowe, ale także możliwość odbycia stażu w Ten Square Games – mówi Maciej Popowicz, founder Ten Square Games.

Setka najlepszych weźmie udział w warsztatach, które odbędą się w dniach 17-19 listopada. Miejscem zmagań będzie wrocławski Instytut Matematyki przy Uniwersytecie Wrocławskim.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

Zobacz również:
REKLAMA