REKLAMA

Telewizor QLED 8K w odsłonie na rok 2020 nadchodzi!

Zaprezentowany podczas targów CES 2020 w Las Vegas telewizor Samsung QLED 8K Q950TS zapowiada się wspaniale. Łączy ultracienką konstrukcję, jakość obrazu 8K oraz imponujący dźwięk przestrzenny.

Wrażenia podczas oglądania spotęguje Infinity Screen, czyli ekran, który zajmuje 99% powierzchni z przodu telewizora. Przyjemność z oglądania wzmocni m.in. technologia Inteligentnego Skalowania do 8K, która do poprawy jakości obrazu wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe.

Jako widzowie nie musimy zastanawiać się nad tym, w jakiej rozdzielczości jest film, który chcemy zobaczyć. Liczy się to, że zostanie on automatycznie poprawiony i wyświetlony w jakości bliskiej 8K. W tym roku Samsung postawił mocno na dźwięk, który stanowi dopełnienie wrażeń wizualnych.

REKLAMA

QLED Q950TS oferuje system audio plasujący się w rynkowej czołówce. Telewizor posiada głośniki umieszczone z każdej strony ekranu, a także zlokalizowane z tyłu subwoofery. W połączeniu z funkcją Object Tracking Sound+, która wykorzystuje oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji w celu dostosowania ruchu brzmienia do ruchu obiektów na ekranie, rozwiązanie to sprawia, że ten QLED generuje wyrazisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w systemie 5.1.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA