[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Team HP-Sferis znów zwycięski!

Michał Kowalczyk nie miał sobie równych podczas 3. edycji Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team w Lublinie. Drugi był Bartosz Banach, który powiększył przewagę w klasyfikacji indywidualnej PP. Team HP-Sferis pewnie prowadzi też w klasyfikacji drużynowej.
Jeden z zawodników HP-Sferis Team na trasie Pucharu Polski w Lublinie (fot. HP)
Kolarze teamu HP-Sferis, który jest partnerem Men's Health w akcji MH HP-Sferis Tour, po raz kolejny pokazali, że są w tym sezonie świetnie dysponowani. Michał Kowalczyk już na 5. kilometrze trasy rzucił się w pogoń za Krzysztofem Krzywym i przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów uciekali razem, powiększając przewagę nad grupą zasadniczą z faworytami na czele. Chaos i brak porozumienia wśród nich sprawiły, że prowadzący duet stopniowo zyskiwał coraz bezpieczniejszą przewagę. Od 50. kilometra Michał Kowalczyk jechał już samotnie, gdyż jego rywal miał defekt roweru i stracił kontakt z prowadzącym.

REKLAMA

19-letni maturzysta ostatnie 30 kilometrów pokonał samotnie, wpadając na metę z uniesionymi rękoma w geście triumfu. Za plecami Kowalczyka trwała walka o drugą lokatę. Wspaniałą pracę na rzecz Bartosza Banacha wykonał solenizant Wojciech Halejak, który rozprowadził go niczym rasowy szosowiec. Bartosz Banach nie mógł nie wykorzystać takiej okazji i pomimo ostrego ataku rywali, pewnie finiszował na drugim miejscu.

"Postanowiłem od startu zabrać się w odjazd, czułem się mocny i gdy usłyszałem, że mamy dużą przewagę poczułem, że to może być mój dzień. Na ostatnich kilometrach wiedziałem, że już nikt nie odbierze mi zwycięstwa. Jest to dla mnie bardzo prestiżowy wynik, jeden z najważniejszych w karierze" - skomentował wyścig Michał Kowalczyk.

Dobrze wypadła również Olga Wasiuk które pomimo upadku na trasie zajęła świetne 3. miejsce wśród kobiet.

"Chłopaki ponownie pokazali, że są bardzo mocni i tworzą zgrany kolektyw. Dzięki świetnej taktyce i sile Michała udało się po raz kolejny sięgnąć po zwycięstwo. Bartosz, jak na lidera przystało, zachował zimną krew na finisz i możemy cieszyć się z powiększenia przez niego przewagi w Pucharze Polski" - powiedział Piotr Kosmala.

Żaden z uczestników MH HP-Sferis Tour nie skorzystał w Lublinie z okazji do zdobycia punktów w walce o wysokiej klasy netbook HP Folio 13. Przed nimi jeszcze 4 z ośmiu wyścigów MTB, które zostały włączone do kalendarza akcji. w Gdańsku (3 czerwca), Bytowie (22 lipca), Rzeszowie (9 września) oraz w Kwidzynie (22 września). Przypominamy, że nagrodę o wartości 4100 zł zdobędzie ten uczestnik akcji, który w łącznej klasyfikacji MH HP-Sferis Tour po wszystkich wyścigach zgromadzi na swoim koncie najwięcej punktów.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij