REKLAMA
  • Men's Health

  • Promocje

  • Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2018: Siemens Home Appliances prezentuje Miasto Przyszłości - Connected City

Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2018: Siemens Home Appliances prezentuje Miasto Przyszłości - Connected City

Witryny sklepowe, lampy uliczne, billboardy i modne miejsca: Prezentacja „Connected City” marki Siemens sprawiła, że fascynujący świat pełen możliwości ożył podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów IFA w Berlinie. Światowej klasy innowacje oraz stale rosnący cyfrowy ekosystem tworzą centrum Miasta Przyszłości.

Restauracja Siemens

Głęboka czerń, elegancki sznyt i zaawansowana technologia – te cechy doskonale opisują przestrzeń restauracyjną w mieście marki Siemens. Płyty grzewcze, które się tu znalazły, wyznaczają nowe standardy i trendy w zakresie swobody oraz doświadczenia obsługi. Indukcja, Teppan Yaki, płyty Domino czy Panorama oferują wiele możliwości aranżacji. Dzięki modułowej technologii indukcyjnej, płyty grzewcze dostosowują się automatycznie do potrzeb użytkownika, a sterowanie jest bardziej dynamiczne – sensory śledzą ruch naczyń przesuwanych po powierzchni. Ta światowej klasy „restauracja” robi wrażenie nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i wystroju. Elegancki design stanowi idealne tło dla spójnych wzorniczo urządzeń wyposażonych, w nowoczesny, w pełni dotykowy wyświetlacz TFT lub intuicyjny w obsłudze touchSlider.

REKLAMA

Strefa świeżości

Chłodziarko-zamrażarki zostały wyeksponowane niczym rzeźby w środku Dzielnicy Świeżości - stanowią zieloną oazę w otoczeniu Miasta Przyszłości marki Siemens. Wyposażone w najnowsze technologie i specjalne szuflady do przechowywania owoców i warzyw dbają, o to by w nowoczesnym świecie nie zabrakło zieleni. Dzięki możliwości regulacji wilgotności, chłodziarko-zamrażarki z funkcją hyperFresh plus gwarantują przechowywanym produktom optymalny klimat, lepszą cyrkulację i dopływ powietrza z każdej strony.

Inspiracja dla mody ze świata pralek

Odwiedzający targi IFA mogli podziwiać wyrafinowane innowacje w Fashion Studio. Jednym ze znakomitych urządzeń jest nowa pralko-suszarka iQ500, która umożliwia wypranie i wysuszenie za jednym zamachem nawet sześciu kilogramów prania i posiada w pełni automatyczny system dozowania detergentu. Jest to pierwsze urządzenie tego typu wyposażone zarówno w technologię Home Connect oraz zautomatyzowany system dozujący i-Dos.

Siemens cafè

Do profesjonalego grona baristów w kawiarni marki Siemens dołączył właśnie nowy ekspres EQ 9 plus, który spełnia oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego, konesera kawy. Szeroki wybór kaw od Americano, café cortado czy flat white prezentowanych na designerskim, kolorowym wyświetlaczu TFT, wprawia w zachwyt. Dzięki możliwości regulacji wielu parametrów takich jak moc, intensywność smaku, proporcji kawa-mleko czy temperatury parzenia możemy przyrządzić własny ulubiony napój, a w dodatku możemy zrobić to zdalnie, za pomocą funkcji Home Connect. Z aplikacją coffeeWorld odbędziemy podróż do smaków i aromatów z najlepszych kawiarni w różnych zakątkach świata. Odkryjemy 15 różnych kaw z najodleglejszych miejsc na ziemi. Kolumbijskie cortado czy indyjskie kaapi?

O sprzęcie gospodarstwa domowego marki Siemens

Siemens jest jedną z najwyższej klasy niemieckich marek sprzętu gospodarstwa domowego, ustalającą nowe standardy międzynarodowe
w zakresie technologii, innowacji i projektowania. Poprzez swoje portfolio połączonych z siecią produktów, Siemens zabiera swoich konsumentów w podróż do wygodnego świata ekscytujących możliwości. Poza dużym naciskiem na wysublimowane sprzęty do zabudowy, asortyment obejmuje również urządzenia wolnostojące do gotowania, prania, chłodzenia, mrożenia i zmywania oraz produkty konsumenckie do parzenia kawy i odkurzania.  Od 1967 roku, marka Siemens zbudowała solidne dziedzictwo w obszarze osiągnięć, innowacji, jakości i efektywnego wykorzystania zasobów, co przyniosło jej prestiżowe nagrody, takie jak iF Design Award i Red Dot Award.  Marka Siemens jest częścią spółki BSH Hausgeräte GmbH z siedzibą w Monachium, w Niemczech.

Siemens Home

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA