[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tajna historia pewnego wynalazku

Ekranoplan KM to największy pojazd, wykorzystujący efekt przypowierzchniowy, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Mat. prasowe
Ekranoplan KM to największy pojazd, wykorzystujący efekt przypowierzchniowy, jaki kiedykolwiek zbudowano. Przez lata przenosił on szybko i ekonomicznie ładunki handlowe tuż nad falami morskimi. Owiany tajemnicą, gigantyczny statek był potajemnie testowany na Morzu Kaspijskim od 1966 do 1980 roku. Do tej pory Ekranoplan zachowuje rekord przeniesienia nad ziemią najcięższego obciążenia, prześcigając tym samym nawet współczesne samoloty ładunkowe.

Być może wspaniały , ale i zapomniany jednocześnie, odszedłby do lamusa na dobre. Marka litewskich zegarków Vostok Europe doceniła jednak ten niesamowity pojazd. Producent wprowadził właśnie na rynek drugą już odsłonę serii Ekranoplan. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Kwarcowe lub automatyczne modele z wysoką (do 200 m ) wodoszczelnością, utwardzanym szkłem typu K1, antyrefleksyjną powłoką, zakręcaną koronką i tubami trytowymi to propozycja dla osób lubiących się wyróżniać.

Zapraszamy na www.poljot.com.pl

mat. prasowe

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij