Tag Heuer Connected Golf Edition

Szwajcarska luksusowa marka zegarków TAG Heuer ulepszyła popularny model swojego zegarka Connected Golf Edition wprowadzając poprawione mapowanie oraz innowacyjne narzędzie pozwalające na dobór odpowiedniego kija.

TAG HEUER CONNECTED GOLF EDITION TAG HEUER CONNECTED GOLF EDITION

Ulepszone mapowanie 2D i 3D

TAG Heuer Golf zawsze wyróżniał się wizualnie unikalną technologią mapowania, wyświetlając interaktywne mapy 2D na zegarku i realistyczne trójwymiarowe pola golfowe na telefonie. Ale dzięki najnowszej aktualizacji TAG Heuer przenosi te doświadczenia na inny poziom. Model Connected wyświetla teraz ulepszone mapy 2D z jeszcze większą liczbą szczegółów takich jak lasy i pojedyncze drzewa. Aplikacja mobilna wprowadza również ogromne ulepszenia map 3D, zarówno na Androida, jak i iOS, ponieważ wszystkie elementy terenu (woda, obszar wysokiej trawy, pas krótko ściętej trawy itp.) i wszystkie elementy graficzne (drzewa, ściany itp.) zostały zaktualizowane.

Dobór odpowiedniego kija

Jedną z najbardziej ekscytujących nowych funkcji zegarka jest innowacyjne narzędzie pozwalające na dobór odpowiedniego kija. Gdy użytkownik porusza celem na mapie, polecany jest mu odpowiedni kij na podstawie odległości. Użytkownik może najpierw ustawić odległości dla każdego ze swoich kijów, a zegarek weźmie pod uwagę zarejestrowane przez niego uderzenia, aby uzyskać jeszcze lepszą rekomendację. Funkcję tę można łatwo wyłączyć dla graczy w turniejach lub na polach, na których jej używanie jest niedozwolone.

Ulepszona punktacja

Zapisywanie wyników w zegarku to jedna z funkcji najbardziej cenionych przez posiadaczy Golf Edition. Ulepszona aplikacja umożliwia teraz wizualizację wyniku w Stroke Play, stablefordzie lub match play, dzięki czemu zegarek jest idealnym towarzyszem rund towarzyskich, a także zawodów.

TAG Heuer Connected

Zegarek TAG Heuer Connected posiada ultralekką 45-milimetrową kopertę z czarnego tytanu, która odzwierciedla design i wyrafinowane wykończenie znanych chronografów marki. Został stworzony w duchu prawdziwej tradycji zegarmistrzowskiej, przy udziale najnowocześniejszego, zaprojektowanego dla potrzeb klienta doświadczenia cyfrowego ukierunkowanego na wyniki. Dostarczany w ekskluzywnym opakowaniu, TAG Heuer Connected Golf Edition oferowany jest z dedykowanym etui podróżnym wraz z pudełkiem na akcesoria golfowe.

Oferuje klientom efektowny i wszechstronny cyfrowy zegarek na rękę, który wzbogaci ich unikalny styl życia oraz grę w golfa.Ten zaawansowany technologicznie luksusowy model Connected jest prezentowany na specjalnym białym gumowym pasku z zielonymi przeszyciami i fakturą przypominającą motyw na piłce golfowej, a także w formie alternatywnej na pasku z czarnej perforowanej gumy do codziennych i bardziej formalnych zastosowań.

Dzięki intuicyjnemu systemowi wymiennych bransoletek, jednym ruchem klipsa, użytkownik może bez wysiłku zmienić wygląd zegarka. Można nabyć inne rodzaje paska w formie wytrzymałej gumy, oferowane w klasycznej czarnej barwie z czerwonymi lub limonkowymi przeszyciami lub w odważniejszej perforowanej czerwieni, pomarańczy, kolorze niebieskim lub khaki. Efektowne paski wykonane z gumy i skóry są również dostępne w kolorze zielonym lub brązowym.