[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tablety w rękach Czytelników MH

Czy masz tablet? Jak często z niego korzystasz? Do jakich celów go używasz? Odpowiedz na te i kilka innych pytań w naszej ankiecie (nawet jeśli tabletu nie posiadasz!), a pomożesz nam przy kilku ciekawych projektach przygotowywanych przez MH dla Ciebie i innych Czytelników.

W związku z nowymi projektami, które przygotowujemy dla Czytelników Men's Health (więcej szczegółów już wkrótce!), prosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej tabletów. Ilu Czytelników naszego magazynu posiada te urządzenia, a ilu zamierza je kupić? Jak często z nich korzystacie? Do jakich celów ich używacie? Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam lepiej dostosować naszą ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Mamy nadzieję, że poświęcisz kilka chwil na wypełnienie naszej ankiety - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Z góry dzięki za pomoc!

REKLAMA

Wypełnij ankietę teraz »

 

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij